| Marka Adı: | Huanan |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Şartları: | LC,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 5 adet/ 2 ay |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Güç | Elektrik enerjisi |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Kullanımı | Alüminyum Ekstrüzyon |
| Motor | Servo veya sıradan motor |
| Fonksiyonel | Otomatik veya yarı otomatik |
| Yüzey işlemi | Isı işleme |
| Malzeme | Çelik Kalıbı |
| Renk | Özel |
| Standart Bilet Boyutu (Dış çapı) | Φ330mm |
| Standart Bilet Boyutu (Uzunluk) | 600~1400mm |
| Makine ekstrüzyon gücü | 50.7MN |
| Ölçüm (diametre) | Φ650mm |
| Ölçüm (Derinlik) | H750mm |
| Toplam Güç | 1105KW |
| Ana yağ pompası (Hilectro markası) | HP130U2-G120W-R1P4 ((160KW) *6 |
| Sıvı soğutma sürücüsü | Hi200-180KW*6 |