| Merknaam: | Huanan |
| MOQ: | 1 stuks |
| Betalingsvoorwaarden: | LC,T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 5 stuks/ 2 maanden |
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Vermogen | Elektrische energie |
| Afmetingen | Aanpasbaar |
| Gebruik | Aluminium Extrusie |
| Motor | Servo- of gewone motor |
| Functioneel | Automatisch of semi-automatisch |
| Oppervlaktebehandeling | Warmtebehandeling |
| Materiaal | Staal Smeden |
| Kleur | Aangepast |
| Standaard Billet Afmeting (Buitendiameter) | Φ330mm |
| Standaard Billet Afmeting (Lengte) | 600~1400mm |
| Machine extrusiekracht | 50.7MN |
| Matrijs Afmeting (Diameter) | Φ650mm |
| Matrijs Afmeting (Diepte) | H750mm |
| Totaal Vermogen | 1105KW |
| Hoofdoliepomp (Hilectro merk) | HP130U2-G120W-R1P4(160KW)*6 |
| Vloeistofkoeling driver | Hi200-180KW*6 |