| نام تجاری: | Huanan |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| شرایط پرداخت: | LC،T/T |
| توانایی عرضه: | 5pcs/ 2 ماه |
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| قدرت | انرژی برق |
| اندازه | قابل تنظیم |
| استفاده | اکستروژن آلومینیوم |
| موتور | موتور سرو یا معمولی |
| عملکردی | ماشین آلات اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک |
| درمان سطح | درمان حرارتی |
| مواد | جعل فولاد |
| رنگ | سفارشی |
| اندازه استاندارد بیلت (قطر بیرونی) | Φ330mm |
| اندازه استاندارد (طول) | ۶۰۰ تا ۱۴۰۰ میلی متر |
| نیروی فشار ماشین | 50.7MN |
| اندازه قطر (قطر) | Φ650mm |
| اندازه نردبان (عمق) | H750mm |
| کل قدرت | 1105KW |
| پمپ روغن اصلی (مارک Hilectro) | HP130U2-G120W-R1P4 ((160KW) *6 |
| راننده خنک کننده مایع | Hi200-180KW*6 |