| Ονομασία μάρκας: | Huanan |
| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| Όροι πληρωμής: | Εισιτήρια |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 5 τεμάχια/ 2 μήνες |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Ισχύς | Ηλεκτρική ενέργεια |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμο |
| Χρήση | Εξώθηση αλουμινίου |
| Κινητήρας | Σερβο ή συνηθισμένος κινητήρας |
| Λειτουργικό | Αυτόματο ή ημιαυτόματο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Θερμική επεξεργασία |
| Υλικό | Σφυρήλατο ατσάλι |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Τυπικό Μέγεθος Μπιλιέτας (Εξωτερική διάμετρος) | Φ330mm |
| Τυπικό Μέγεθος Μπιλιέτας (Μήκος) | 600~1400mm |
| Δύναμη εξώθησης μηχανής | 50.7MN |
| Μέγεθος μήτρας (Διάμετρος) | Φ650mm |
| Μέγεθος μήτρας (Βάθος) | H750mm |
| Συνολική Ισχύς | 1105KW |
| Κύρια αντλία λαδιού (μάρκα Hilectro) | HP130U2-G120W-R1P4(160KW)*6 |
| Οδηγός υγρής ψύξης | Hi200-180KW*6 |