| Nazwa marki: | Huanan |
| MOQ: | 1 sztuk |
| Warunki płatności: | LC,T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 5pcs/ 2 miesiące |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Władza | Energia elektryczna |
| Wielkość | Dostosowywalne |
| Użycie | Wyrzucanie aluminium |
| Silnik | Silnik serwo lub zwykły |
| Funkcjonalne | Pozostałe maszyny |
| Obsługa powierzchni | Obróbka cieplna |
| Materiał | Wyroby stalowe |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Standardowy rozmiar szpilki (średnica zewnętrzna) | Φ330 mm |
| Standardowy rozmiar węża (długość) | 600~1400 mm |
| Siła wytłaczania maszyny | 50.7MN |
| Wielkość matricy (prężnica) | Φ650 mm |
| Wielkość matricy (głębokość) | H750 mm |
| Całkowita moc | 1105 kW |
| Główna pompa oleju (marka Hilectro) | HP130U2-G120W-R1P4 ((160KW) *6 |
| Silnik chłodzenia płynem | Hi200-180KW*6 |