| Marka Adı: | Huanan |
| Model Numarası: | HN-2200T |
| Adedi: | 1 Pcs |
| Ödeme Şartları: | LC,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 5pcs/ 2 Months |
2200 MT alüminyum ekstrüzyon basıncı, ağır iş kapasitesi ve operasyonel verimlilik arasında mükemmel bir dengeyi bulur.ultra yüksek tonluklu baskı makinelerinin aşırı maliyetleri olmadan karmaşık profiller.
| Standart Bilet Boyutu: | |
| Dış çapı: | Φ203mm |
| Uzunluk: | 400-1100 mm |
| Ana piston: | Φ920 mm |
| Ekstrüzyon kapasitesi: | |
| Makine ekstrüzyon gücü: | 25Mpa 2208T |
| Kalıp tabanı boşluğunun boyutları: | |
| Çapraz: | Φ480mm |
| Derinlik: | H480mm |
| Ekipmanın boyutu | |
| Mekanik boyut: | L10500mm x W7800mm x H5200mm |
| Toplam ağırlık: | 185T |
| Toplam Güç: | 524KW |
| Motor | |
| Ana yağ pompası: (Hilectro markası) | HP12981-G102W-R1P4 *4 |
| Sıvı soğutma sürücüsü | Hi300-132KW *4 |
| Hidrolik pompa | |
| Ana yağ pompası: (Almanya Rexroth) | A15VSO-210 31.5MPa değişken pompalar |
| Yardımcı pompa: (Tokyo Keiki) | SQP43-60-38+A2F28 |
Alüminyum profilleri, yapısal bileşenler, dekoratif elemanlar ve endüstriyel inşaat malzemeleri de dahil olmak üzere çeşitli uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.Çeşitli uygulamalarda mükemmel performans sağlamak.