| Ονομασία μάρκας: | Huanan |
| Αριθμός μοντέλου: | HN-2200T |
| MOQ: | 1 Pcs |
| Όροι πληρωμής: | LC,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 5pcs/ 2 Months |
Η πρέσα εξώθησης αλουμινίου 2200MT επιτυγχάνει την τέλεια ισορροπία μεταξύ βαρέως τύπου ικανότητας και λειτουργικής απόδοσης, καθιστώντας την ιδανική για κατασκευαστές που πρέπει να παράγουν μεγάλα, σύνθετα προφίλ χωρίς τα ακραία κόστη των πρεσών εξαιρετικά υψηλού τόνου.
| Τυπικό μέγεθος μπιλιέτας: | |
| Εξωτερική διάμετρος: | Φ203mm |
| Μήκος: | 400-1100mm |
| Κύριο έμβολο: | Φ920mm |
| Χωρητικότητα εξώθησης: | |
| Δύναμη εξώθησης μηχανής: | 25Mpa 2208T |
| Διαστάσεις κοιλότητας βάσης καλουπιού: | |
| Διάμετρος: | Φ480mm |
| Βάθος: | H480mm |
| Διάσταση εξοπλισμού | |
| Μηχανικό μέγεθος: | L10500mm x W7800mm x H5200mm |
| Συνολικό βάρος: | 185T |
| Συνολική ισχύς: | 524KW |
| Κινητήρας | |
| Κύρια αντλία λαδιού: (μάρκα Hilectro) | HP12981-G102W-R1P4 *4 |
| Οδηγός υγρής ψύξης | Hi300-132KW *4 |
| Υδραυλική αντλία | |
| Κύρια αντλία λαδιού: (Γερμανία Rexroth) | A15VSO-210 31.5MPa μεταβλητές αντλίες |
| Βοηθητική αντλία:(Tokyo Keiki) | SQP43-60-38+A2F28 |
Τα προφίλ αλουμινίου χρησιμοποιούνται εκτενώς σε διάφορες εφαρμογές, συμπεριλαμβανομένων των δομικών εξαρτημάτων, των διακοσμητικών στοιχείων και των βιομηχανικών δομικών υλικών, προσφέροντας εξαιρετική απόδοση σε διάφορες εφαρμογές.