| نام تجاری: | Huanan |
| شماره مدل: | HN-2200T |
| مقدار تولیدی: | 1 Pcs |
| شرایط پرداخت: | LC,T/T |
| توانایی عرضه: | 5pcs/ 2 Months |
پرس اکستروژن آلومینیوم 2200MT تعادل کاملی بین قابلیت های سنگین و راندمان عملیاتی ایجاد می کند و آن را برای تولیدکنندگانی که نیاز به تولید پروفیل های بزرگ و پیچیده بدون هزینه های زیاد پرس های با تناژ فوق العاده بالا دارند، ایده آل می کند.
| اندازه استاندارد بیلت: | |
| قطر بیرونی: | Φ203mm |
| طول: | 400-1100mm |
| پیستون اصلی: | Φ920mm |
| ظرفیت اکستروژن: | |
| نیروی اکستروژن دستگاه: | 25Mpa 2208T |
| ابعاد حفره پایه قالب: | |
| قطر: | Φ480mm |
| عمق: | H480mm |
| ابعاد تجهیزات | |
| اندازه مکانیکی: | L10500mm x W7800mm x H5200mm |
| وزن کلی: | 185T |
| توان کل: | 524KW |
| موتور | |
| پمپ روغن اصلی: (برند Hilectro) | HP12981-G102W-R1P4 *4 |
| درایور خنک کننده مایع | Hi300-132KW *4 |
| پمپ هیدرولیک | |
| پمپ روغن اصلی: (آلمان Rexroth) | پمپ های متغیر A15VSO-210 31.5MPa |
| پمپ کمکی:(Tokyo Keiki) | SQP43-60-38+A2F28 |
پروفیل های آلومینیومی به طور گسترده در کاربردهای مختلف از جمله اجزای ساختاری، عناصر تزئینی و مصالح ساختمانی صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند و عملکرد عالی را در کاربردهای متنوع ارائه می دهند.