| Merknaam: | Huanan |
| Modelnummer: | HN-1100T |
| MOQ: | 1 STUKS |
| Prijs: | $159400-$182000 |
| Betalingsvoorwaarden: | LC,T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 5 stuks / 2 maanden |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Materiaal | Vervaardiging van staal |
| Gebruik | Extrusie |
| Kleur | Op maat |
| Handwerk | Vervaardiging |
| Kracht | Elektrische energie |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Gebruik | Aluminium-extrusie |
| Motor | Servo- of gewone motor |
| Functioneel | met een vermogen van meer dan 50 kW |
| Oppervlaktebehandeling | Warmtebehandeling |
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Standaard Buitendiachter van de billet | Φ127 mm |
| Standaard lengte van de koffer | 400-680/750 mm |
| Machinaal uittrekselkracht | 21Mpa 1000T ((1100UST) |
| Diameter van de holte van de schimmelbasis | Φ250 mm |
| Diepte van de holte van de schimmelbasis | H260 mm |
| Mechanische afmetingen | L9500mm*W3200mm*H3900mm |
| Totaal gewicht | 55T |
| Totaal vermogen | 182.5 kW |
| Hoofdpomp voor olie (Hilectro) | HP12981-G102W-R1P4 |
| Liquid Cooling Driver | Hi300-90KW |
| Hoofdpomp voor olie (Duitsland Rexroth) | A15VSO210 variabele pompen |
| Hulpppomp (Tokyo Keiki) | SQP43-60-38 |