| Marka Adı: | Huanan |
| Model Numarası: | HN-1100T |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | $159400-$182000 |
| Ödeme Şartları: | LC,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 5 adet/2 ay |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Malzeme | Çelik Kalıbı |
| Kullanımları | Ekstrüzyon |
| Renk | Özel |
| Sanayi | Kırmacılık |
| Güç | Elektrik enerjisi |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Kullanımı | Alüminyum Ekstrüzyon |
| Motor | Servo veya sıradan motor |
| Fonksiyonel | Otomatik veya yarı otomatik |
| Yüzey işlemi | Isı işleme |
| Parametreler | Değer |
|---|---|
| Standart Bilet Dış Diametresi | Φ127mm |
| Standart Bilet Uzunluğu | 400-680/750 mm |
| Makine Ekstrüzyon Gücü | 21Mpa 1000T ((1100UST) |
| Kalıp tabanı boşluğu çapı | Φ250 mm |
| Kalıp tabanı boşluğunun derinliği | H260mm |
| Mekanik Boyut | L9500mm*W3200mm*H3900mm |
| Toplam Ağırlık | 55T |
| Toplam Güç | 182.5KW |
| Ana yağ pompası (Hilectro) | HP12981-G102W-R1P4 |
| Sıvı soğutma sürücüsü | Hi300-90KW |
| Ana Petrol Pompası (Almanya Rexroth) | A15VSO210 değişken pompalar |
| Yardımcı pompa (Tokyo Keiki) | SQP43-60-38 |