| Ονομασία μάρκας: | Huanan |
| Αριθμός μοντέλου: | HN-1100T |
| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| Τιμή: | $159400-$182000 |
| Όροι πληρωμής: | LC,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 5 τμχ / 2 μήνες |
| Ιδιότης | Αξία |
|---|---|
| Υλικό | Σφυρηλάτηση χάλυβα |
| Χρήσεις | Εξώθηση |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Σκάφος | Σφυρηλάτηση |
| Εξουσία | Ηλεκτρική ενέργεια |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμο |
| Χρήση | Διέλαση Αλουμινίου |
| Μοτέρ | Σερβο ή συνηθισμένο μοτέρ |
| Λειτουργικός | Αυτόματο ή ημιαυτόματο |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Κατεργασία με θερμοκρασία |
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Τυπική εξωτερική διάμετρος billet | Φ127mm |
| Τυπικό μήκος μπιγιέτας | 400-680/750 χλστ |
| Δύναμη Εξώθησης Μηχανής | 21Mpa 1000T(1100UST) |
| Διάμετρος κοιλότητας βάσης καλουπιού | Φ250mm |
| Βάθος κοιλότητας βάσης καλουπιού | Υ260 χιλιοστά |
| Μηχανικό μέγεθος | Υ9500mm*Π3200mm*Υ3900mm |
| Συνολικό Βάρος | 55Τ |
| Συνολική ισχύς | 182,5 KW |
| Κύρια αντλία λαδιού (Hilectro) | HP12981-G102W-R1P4 |
| Πρόγραμμα οδήγησης υγρής ψύξης | Hi300-90KW |
| Κύρια αντλία λαδιού (Γερμανία Rexroth) | Μεταβλητές αντλίες A15VSO210 |
| Βοηθητική αντλία (Tokyo Keiki) | SQP43-60-38 |