| Marka Adı: | Huanan |
| Model Numarası: | HN-2200T |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Şartları: | LC, T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 5 adet/ 2 ay |
| Güç | Elektrik enerjisi |
|---|---|
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Kullanım | Alüminyum Ekstrüzyon |
| Motor | Servo veya sıradan motor |
| Fonksiyonel | Otomatik veya yarı otomatik |
| Yüzey işlemi | Isıl işlem |
| Malzeme | Çelik Dövme |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Standart Kütük Boyutu (Dış çap) | Φ203mm |
|---|---|
| Standart Kütük Boyutu (Uzunluk) | 400-1100mm |
| Ana Piston | Φ920mm |
| Makine ekstrüzyon kuvveti | 25Mpa (2208T) |
| Kalıp tabanı boşluğunun boyutları (Çap) | Φ480mm |
| Kalıp tabanı boşluğunun boyutları (Derinlik) | H480mm |
| Mekanik boyut | U10500mm x G7800mm x Y5200mm |
| Genel ağırlık | 185T |
| Toplam Güç | 524KW |
| Ana yağ pompası (Hilectro markası) | HP12981-G102W-R1P4 *4 |
| Sıvı soğutma sürücüsü | Hi300-132KW *4 |
| Ana yağ pompası (Almanya Rexroth) | A15VSO-210 31.5MPa değişken pompalar |
| Yardımcı pompa (Tokyo Keiki) | SQP43-60-38+A2F28 |
Üretilen alüminyum profiller, çatılar, duvarlar, pencereler, perde duvarlar, bölmeler ve endüstriyel yapılar dahil olmak üzere yapısal bileşenlerde, dekoratif elemanlarda ve yapı sistemlerinde kullanılır.
Huanan Markası, Çin'de en üst düzey ekstrüzyon ekipmanı olarak kabul edilmektedir. Uygun bakımla, makine ömrü tipik olarak 15 yılı aşmaktadır ve memnun müşterilerimiz arasında birçok tanınmış alüminyum üreticisi bulunmaktadır.
Profil kesit çizim boyutlarınızı ve amaçlanan ürünlerinizi sağlayın. Mühendislerimiz, gereksinimleriniz için en uygun makine konfigürasyonunu hesaplayacak ve önerecektir.
Ekipman tesisinize ulaştığında ve kurulum koşulları sağlandığında teknisyenlerimiz yerinde kurulum ve operatör eğitimi gerçekleştirecektir.
Teslim süreleri makine boyutuna göre değişir: 600-1000MT (30 gün), 1250-1800MT (45-60 gün), 2000-3000MT (180 gün), 3000MT+ (6-12 ay). Komple üretim hatları 3-10 ay gerektirir.
Teknik danışmanlık, üretim önerileri, tasarım/imalat, dokümantasyon, nakliye, kurulum, eğitim ve ömür boyu bakım dahil olmak üzere kapsamlı destek sağlıyoruz.