| Merknaam: | Huanan |
| Modelnummer: | HN-2200T |
| MOQ: | 1 STUKS |
| Betalingsvoorwaarden: | LC, T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 5 stcs/ 2 maanden |
| Kracht | Elektrische energie |
|---|---|
| Grootte | Aanpasbaar |
| Gebruik | Aluminium-extrusie |
| Motor | Servo- of gewone motor |
| Functioneel | met een vermogen van meer dan 50 kW |
| Oppervlaktebehandeling | Warmtebehandeling |
| Materiaal | Vervaardiging van staal |
| Kleur | Op maat |
| Standaard grootte van de billet (buitendeurs) | Φ203 mm |
|---|---|
| Standaard grootte (lengte) | 400-1100 mm |
| Hoofdkolf | Φ920 mm |
| Machinale extrusiekracht | 25Mpa (2208T) |
| Afmetingen van de holte van de malbasis (diameter) | Φ480 mm |
| Afmetingen van de holte van de vormbasis (diepte) | H480 mm |
| Mechanische afmetingen | L10500mm x W7800mm x H5200mm |
| Totaal gewicht | 185T |
| Totaal vermogen | 524 kW |
| Oliepomp (merk Hilectro) | HP12981-G102W-R1P4 *4 |
| Liquid cooling driver | Hi300-132KW *4 |
| Hoofdpomp (Duitsland Rexroth) | A15VSO-210 31,5 MPa variabele pompen |
| Hulpppomp (Tokyo Keiki) | SQP43-60-38+A2F28 |
De geproduceerde aluminiumprofielen worden gebruikt in structurele componenten, decoratieve elementen en bouwsystemen, waaronder daken, muren, ramen, gordijnmuren, scheidingsmuren en industriële structuren.
Huanan Brand wordt erkend als top-tier extrusieapparatuur in China.met veel bekende aluminiumfabrikanten onder onze tevreden klanten.
Verstrek uw profiel afmetingen en de beoogde producten. Onze ingenieurs berekenen en aanbevelen de optimale machine configuratie voor uw vereisten.
Onze technici zullen de installatie ter plaatse uitvoeren en de gebruiker trainen zodra de apparatuur bij u aankomt en aan de installatievoorwaarden is voldaan.
De levertijden variëren afhankelijk van de machinegrootte: 600-1000MT (30 dagen), 1250-1800MT (45-60 dagen), 2000-3000MT (180 dagen), 3000MT+ (6-12 maanden).
Wij bieden uitgebreide ondersteuning, waaronder technisch advies, productievoorstellen, ontwerp/productie, documentatie, verzending, installatie, opleiding en levenslang onderhoud.