| Ονομασία μάρκας: | Huanan |
| Αριθμός μοντέλου: | HN-2200T |
| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| Όροι πληρωμής: | LC, T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 5pcs/ 2 μήνες |
| Ισχύς | Ηλεκτρική ενέργεια |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμο |
| Χρήση | Εξώθηση αλουμινίου |
| Κινητήρας | Σερβο ή συνηθισμένος κινητήρας |
| Λειτουργικό | Αυτόματο ή ημιαυτόματο |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Θερμική επεξεργασία |
| Υλικό | Σφυρήλατο ατσάλι |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Τυπικό μέγεθος ράβδου (Εξωτερική διάμετρος) | Φ203mm |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος ράβδου (Μήκος) | 400-1100mm |
| Κύριο έμβολο | Φ920mm |
| Δύναμη εξώθησης μηχανής | 25Mpa (2208T) |
| Διαστάσεις κοιλότητας βάσης καλουπιού (Διάμετρος) | Φ480mm |
| Διαστάσεις κοιλότητας βάσης καλουπιού (Βάθος) | H480mm |
| Μηχανικό μέγεθος | L10500mm x W7800mm x H5200mm |
| Συνολικό βάρος | 185T |
| Συνολική ισχύς | 524KW |
| Κύρια αντλία λαδιού (μάρκα Hilectro) | HP12981-G102W-R1P4 *4 |
| Οδηγός υγρής ψύξης | Hi300-132KW *4 |
| Κύρια αντλία λαδιού (Γερμανία Rexroth) | A15VSO-210 31.5MPa μεταβλητές αντλίες |
| Βοηθητική αντλία (Tokyo Keiki) | SQP43-60-38+A2F28 |
Τα προφίλ αλουμινίου που παράγονται χρησιμοποιούνται σε δομικά στοιχεία, διακοσμητικά στοιχεία και συστήματα κτιρίων, συμπεριλαμβανομένων οροφών, τοίχων, παραθύρων, τοίχων κουρτινών, χωρισμάτων και βιομηχανικών κατασκευών.
Η μάρκα Huanan αναγνωρίζεται ως εξοπλισμός εξώθησης κορυφαίας κατηγορίας στην Κίνα. Με τη σωστή συντήρηση, η διάρκεια ζωής του μηχανήματος υπερβαίνει συνήθως τα 15 χρόνια, με πολλούς γνωστούς κατασκευαστές αλουμινίου μεταξύ των ικανοποιημένων πελατών μας.
Παρέχετε τις διαστάσεις του σχεδίου διατομής του προφίλ σας και τα προοριζόμενα προϊόντα. Οι μηχανικοί μας θα υπολογίσουν και θα προτείνουν τη βέλτιστη διαμόρφωση μηχανήματος για τις απαιτήσεις σας.
Οι τεχνικοί μας θα πραγματοποιήσουν επιτόπια εγκατάσταση και εκπαίδευση χειριστή μόλις ο εξοπλισμός φτάσει στις εγκαταστάσεις σας και πληρούνται οι συνθήκες εγκατάστασης.
Οι χρόνοι παράδοσης ποικίλλουν ανάλογα με το μέγεθος του μηχανήματος: 600-1000MT (30 ημέρες), 1250-1800MT (45-60 ημέρες), 2000-3000MT (180 ημέρες), 3000MT+ (6-12 μήνες). Οι πλήρεις γραμμές παραγωγής απαιτούν 3-10 μήνες.
Παρέχουμε ολοκληρωμένη υποστήριξη, συμπεριλαμβανομένων τεχνικών συμβουλών, προτάσεων παραγωγής, σχεδιασμού/κατασκευής, τεκμηρίωσης, αποστολής, εγκατάστασης, εκπαίδευσης και συντήρησης εφ' όρου ζωής.