| Marka Adı: | Huanan |
| Model Numarası: | HN-1500T |
| Adedi: | 1 Pcs |
| Ödeme Şartları: | LC,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 5pcs/ 2 Months |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Güç | Elektrik enerjisi |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Kullanımı | Alüminyum Ekstrüzyon |
| Motor | Servo veya sıradan motor |
| Fonksiyonel | Otomatik veya yarı otomatik |
| Yüzey işlemi | Isı işleme |
| Malzeme | Çelik Kalıbı |
| Renk | Özel |
Bu1500 MT alüminyum ekstrüzyon presleriBüyük ve karmaşık büyük hacimli ve yüksek hacimli üretim için tasarlanmış ağır kullanımlı, kullanıcı dostu bir makinedir.Alüminyum profillerGüçlü bir birleşimdir.Ekstrüzyon gücü (1500 metrik ton)basitleştirilmiş bir işletimle, yapısal, otomotiv veEndüstriyel alüminyum ekstrüzyonları.
| 1500MT/1650UST Teknik parametreler | |
|---|---|
| 1Standart Bilet Boyutu: | |
| Dış çapı: | Φ152mm |
| Uzunluk: | 350-900 mm |
| 2Ekstrüzyon kapasitesi: | |
| Makine ekstrüzyon gücü: | 25Mpa 1511T ((1662UST) |
| 3Kalıp tabanı boşluğunun boyutları: | |
| Çapraz: | Φ350 mm |
| Derinlik: | H360mm |
| 4Ekipmanın boyutu | |
| Mekanik boyut: | L12800mm × W6658mm × H3929mm |
| Toplam ağırlık: | 105T |
| Toplam Güç: | 300KW |
| 5Motor. | |
| Ana yağ pompası: (Hilectro markası) | HP12981-G102W-R1P4 |
| Sıvı soğutma sürücüsü | Hi200-110KW |
| 6Hidrolik pompa. | |
| Ana yağ pompası: (Almanya Rexroth) | A15VSO210 değişken pompalar |
| Yardımcı pompa: (Tokyo Keiki) | SQP43-60-38 |
Hidrolik alüminyum ekstrüzyon makinemiz çok yönlü ve birçok endüstride uygulanabilir:
Makinemiz tarafından üretilen alüminyum profillerin çok çeşitli kullanım alanları vardır:
Huanan markası, Çin'deki ekstrüzyon üreticileri için en iyi ekipmanlardan biridir.Birçok ünlü alüminyum üreticisi bizim müşterilerimizdir..
Lütfen profil bölüm çizim boyutlarını verin. Gereksinimlerinize göre uygun makine boyutunu hesaplayacağız.
Makine fabrikaya geldiğinde ve kurulum koşullarını karşıladığında, onu kurmak için teknisyenler göndereceğiz ve çalışanlarınızı ekipmanların doğru kullanımı konusunda eğiteceğiz.
600-1000MT: 30 gün; 1250-1800MT: 45-60 gün; 2000-3000MT: 180 gün; 3000MT+: 6-12 ay.
Huanan, teknik danışmanlık, özel üretim önerileri, tasarımdan nakliyeye kadar uçtan uca hizmetler dahil olmak üzere kapsamlı tek durak hizmetleri sunar.ve kurulum dahil olmak üzere ömür boyu destek, eğitim ve bakım.