| Ονομασία μάρκας: | Huanan |
| Αριθμός μοντέλου: | HN-1500T |
| MOQ: | 1 Pcs |
| Όροι πληρωμής: | LC,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 5pcs/ 2 Months |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Ισχύς | Ηλεκτρική ενέργεια |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμο |
| Χρήση | Εξώθηση αλουμινίου |
| Κινητήρας | Σερβο ή συνηθισμένος κινητήρας |
| Λειτουργικό | Αυτόματο ή ημιαυτόματο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Θερμική επεξεργασία |
| Υλικό | Σφυρήλατο ατσάλι |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
Η πρέσα εξώθησης αλουμινίου 1500MT είναι ένα μηχάνημα βαρέως τύπου, φιλικό προς τον χρήστη, σχεδιασμένο για παραγωγή μεγάλου όγκου μεγάλων και πολύπλοκων προφίλ αλουμινίου. Συνδυάζει ισχυρή δύναμη εξώθησης (1500 μετρικοί τόνοι) με απλοποιημένη λειτουργία, καθιστώντας το ιδανικό για βιομηχανίες που απαιτούν δομικά, αυτοκινητοβιομηχανικά και βιομηχανικά εξωθήματα αλουμινίου.
| 1500MT/1650UST Τεχνικές Παράμετροι | |
|---|---|
| 1. Τυπικό Μέγεθος Μπιλιέτας: | |
| Εξωτερική διάμετρος: | Φ152mm |
| Μήκος: | 350-900mm |
| 2. Χωρητικότητα εξώθησης: | |
| Δύναμη εξώθησης μηχανής: | 25Mpa 1511T(1662UST) |
| 3. Διαστάσεις κοιλότητας βάσης καλουπιού: | |
| Διάμετρος: | Φ350mm |
| Βάθος: | H360mm |
| 4. Διάσταση εξοπλισμού | |
| Μηχανικό μέγεθος: | L12800mm×W6658mm×H3929mm |
| Συνολικό βάρος: | 105T |
| Συνολική Ισχύς: | 300KW |
| 5. Κινητήρας | |
| Κύρια αντλία λαδιού: (μάρκα Hilectro) | HP12981-G102W-R1P4 |
| Οδηγός υγρής ψύξης | Hi200-110KW |
| 6. Υδραυλική αντλία | |
| Κύρια αντλία λαδιού: (Γερμανία Rexroth) | Αντλίες μεταβλητής A15VSO210 |
| Βοηθητική αντλία: (Tokyo Keiki) | SQP43-60-38 |
Η υδραυλική μηχανή εξώθησης αλουμινίου είναι ευέλικτη και εφαρμόσιμη σε πολλές βιομηχανίες:
Τα προφίλ αλουμινίου που παράγονται από το μηχάνημά μας έχουν ένα ευρύ φάσμα χρήσεων, όπως:
Η μάρκα Huanan είναι ένας από τους καλύτερους εξοπλισμούς για κατασκευαστές εξώθησης στην Κίνα. Υπό κανονικές συνθήκες, η διάρκεια ζωής του μηχανήματος μπορεί να φτάσει τα 15 χρόνια ή περισσότερο. Πολλοί γνωστοί κατασκευαστές αλουμινίου είναι οι συνεργαζόμενοι πελάτες μας.
Παρακαλούμε δώστε τις διαστάσεις του σχεδίου διατομής του προφίλ. Θα υπολογίσουμε το κατάλληλο μέγεθος μηχανήματος σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας.
Όταν το μηχάνημα φτάσει στο εργοστάσιό σας και πληροί τις συνθήκες εγκατάστασης, θα στείλουμε τεχνικούς για να το εγκαταστήσουν και να εκπαιδεύσουν τους υπαλλήλους σας στη σωστή χρήση του εξοπλισμού.
600-1000MT: 30 ημέρες; 1250-1800MT: 45-60 ημέρες; 2000-3000MT: 180 ημέρες; 3000MT+: 6-12 μήνες. Οι πλήρεις γραμμές παραγωγής απαιτούν 3-10 μήνες.
Η Huanan παρέχει ολοκληρωμένες υπηρεσίες μιας στάσης, συμπεριλαμβανομένων τεχνικών συμβουλών, προσαρμοσμένων προτάσεων παραγωγής, υπηρεσιών από το σχεδιασμό έως την αποστολή και υποστήριξη εφ' όρου ζωής, συμπεριλαμβανομένης της εγκατάστασης, της εκπαίδευσης και της συντήρησης.