| نام تجاری: | Huanan |
| شماره مدل: | HN-1500T |
| مقدار تولیدی: | 1 Pcs |
| شرایط پرداخت: | LC,T/T |
| توانایی عرضه: | 5pcs/ 2 Months |
| ویژگی | مقدار |
|---|---|
| توان | انرژی الکتریکی |
| اندازه | قابل تنظیم |
| کاربرد | اکستروژن آلومینیوم |
| موتور | سروو یا موتور معمولی |
| عملکردی | اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک |
| تصفیه سطح | عملیات حرارتی |
| جنس | آهنگری فولاد |
| رنگ | سفارشی |
دستگاه پرس اکستروژن آلومینیوم 1500MT یک دستگاه سنگین و کاربرپسند است که برای تولید انبوه پروفیل های آلومینیومی بزرگ و پیچیده طراحی شده است. این دستگاه ترکیبی از نیروی اکستروژن قوی (1500 تن متریک) با عملکرد ساده است و آن را برای صنایعی که به اکستروژن های آلومینیومی ساختاری، خودرویی و صنعتی نیاز دارند، ایده آل می کند.
| پارامترهای فنی 1500MT/1650UST | |
|---|---|
| 1. اندازه استاندارد بیلت: | |
| قطر بیرونی: | Φ152mm |
| طول: | 350-900mm |
| 2. ظرفیت اکستروژن: | |
| نیروی اکستروژن دستگاه: | 25Mpa 1511T(1662UST) |
| 3. ابعاد حفره پایه قالب: | |
| قطر: | Φ350mm |
| عمق: | H360mm |
| 4. ابعاد تجهیزات | |
| اندازه مکانیکی: | L12800mm×W6658mm×H3929mm |
| وزن کلی: | 105T |
| توان کل: | 300KW |
| 5. موتور | |
| پمپ روغن اصلی: (برند Hilectro) | HP12981-G102W-R1P4 |
| درایور خنک کننده مایع | Hi200-110KW |
| 6. پمپ هیدرولیک | |
| پمپ روغن اصلی: (آلمان Rexroth) | پمپ های متغیر A15VSO210 |
| پمپ کمکی: (Tokyo Keiki) | SQP43-60-38 |
دستگاه اکستروژن آلومینیوم هیدرولیک ما همه کاره است و در صنایع مختلف کاربرد دارد:
پروفیل های آلومینیومی تولید شده توسط دستگاه ما طیف گسترده ای از کاربردها را دارند، از جمله:
برند Huanan یکی از بهترین تجهیزات برای تولید کنندگان اکستروژن در چین است. در شرایط عادی، عمر دستگاه می تواند به 15 سال یا بیشتر برسد. بسیاری از تولید کنندگان آلومینیوم معروف مشتریان همکار ما هستند.
لطفاً ابعاد نقشه مقطعی پروفیل را ارائه دهید. ما اندازه دستگاه مناسب را با توجه به نیازهای شما محاسبه خواهیم کرد.
هنگامی که دستگاه به کارخانه شما رسید و شرایط نصب را برآورده کرد، ما تکنسین هایی را برای نصب آن و آموزش به کارمندان شما در مورد استفاده صحیح از تجهیزات اعزام خواهیم کرد.
600-1000MT: 30 روز; 1250-1800MT: 45-60 روز; 2000-3000MT: 180 روز; 3000MT+: 6-12 ماه. خطوط تولید کامل به 3-10 ماه زمان نیاز دارند.
Huanan خدمات جامع یک مرحله ای از جمله مشاوره فنی، پیشنهادات تولید سفارشی، خدمات end-to-end از طراحی تا حمل و نقل و پشتیبانی مادام العمر از جمله نصب، آموزش و نگهداری را ارائه می دهد.