| Nazwa marki: | Huanan |
| Numer modelu: | HN-2500T |
| MOQ: | 1 sztuk |
| Ceny: | $792500-$904200 |
| Warunki płatności: | LC,T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 5pcs/ 2 miesiące |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Władza | Energia elektryczna |
| Wielkość | Dostosowywalne |
| Użycie | Wyrzucanie aluminium |
| Silnik | Silnik serwo lub zwykły |
| Funkcjonalne | Pozostałe maszyny |
| Obsługa powierzchni | Obróbka cieplna |
| Materiał | Wyroby stalowe |
| Kolor | Zindywidualizowane |
W sprawie2500T Aluminium Extrusion Pressjest ciężką maszyną przemysłową przeznaczoną do produkcji dużych i złożonych profili aluminiowych.2500-tonowa siła ciśnienia, wyróżnia się w wytłaczaniu grube, szerokie lub skomplikowane sekcje aluminiowe dla wymagających gałęzi przemysłu, w tym lotnictwa, motoryzacji, budownictwa i transportu kolejowego.
| Standardowy rozmiar wnętrza - średnica zewnętrzna | Φ236 mm |
| Standardowy rozmiar - długość | 1150 mm |
| Dźwignia główna | Φ1080 mm |
| Siła wytłaczania maszyny | 25Mpa (2515T) |
| Wymiary jamy podstawy formy - średnica | Φ480 mm |
| Wymiary otworu podstawy formy - Głębokość | H480 mm |
| Całkowita moc | 850 kW |
| Główna pompa oleju (marka Hilectro) | HP13096-G102W-R1P4 *5 |
| Silnik chłodzenia płynem | HI200-160KW *5 |
| Główna pompa oleju (Niemcy Rexroth) | A15V280 pompy zmienne 31,5 MPa |
| Pompa pomocnicza (Tokyo Keiki) | SQP43-60-38 |
Profile aluminiowe z tej prasy są stosowane w dachach, ścianach, drzwiach, oknach, ramkach, systemach konstrukcyjnych, ścianach zasłonowych, markizach, mostach, panele dekoracyjne, przegrody, sufity, balustrady,i różnych zastosowań przemysłowych/mieszkalnych.