| نام تجاری: | Huanan |
| شماره مدل: | HN-2500T |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | $792500-$904200 |
| شرایط پرداخت: | LC،T/T |
| توانایی عرضه: | 5pcs/ 2 ماه |
| ویژگی | مقدار |
|---|---|
| توان | انرژی الکتریکی |
| اندازه | قابل تنظیم |
| کاربرد | اکستروژن آلومینیوم |
| موتور | سروو یا موتور معمولی |
| عملکردی | خودکار یا نیمه خودکار |
| تصفیه سطح | عملیات حرارتی |
| جنس | فولاد آهنگری |
| رنگ | سفارشی |
دستگاه پرس اکستروژن آلومینیوم 2500T یک دستگاه صنعتی سنگین است که برای تولید انبوه پروفیلهای آلومینیومی بزرگ و پیچیده طراحی شده است. با نیروی پرس 2500 تنی، در اکسترود کردن مقاطع آلومینیومی ضخیم، پهن یا پیچیده برای صنایع پر تقاضا از جمله هوافضا، خودروسازی، ساخت و ساز و حمل و نقل ریلی عالی عمل میکند.
| اندازه استاندارد بیلت - قطر بیرونی | Φ236mm |
| اندازه استاندارد بیلت - طول | 1150mm |
| پیستون اصلی | Φ1080mm |
| نیروی اکستروژن دستگاه | 25Mpa (2515T) |
| ابعاد حفره پایه قالب - قطر | Φ480mm |
| ابعاد حفره پایه قالب - عمق | H480mm |
| توان کل | 850KW |
| پمپ روغن اصلی (برند Hilectro) | HP13096-G102W-R1P4 *5 |
| درایور خنک کننده مایع | HI200-160KW *5 |
| پمپ روغن اصلی (آلمان Rexroth) | پمپهای متغیر A15V280 31.5MPa |
| پمپ کمکی (Tokyo Keiki) | SQP43-60-38 |
پروفیلهای آلومینیومی از این پرس در سقفها، دیوارها، درها، پنجرهها، قابها، سیستمهای سازهای، دیوارهای پردهای، سایهبانها، پلها، پانلهای تزئینی، پارتیشنها، سقفها، نردهها و کاربردهای مختلف صنعتی/مسکونی استفاده میشوند.