| Ονομασία μάρκας: | Huanan |
| Αριθμός μοντέλου: | HN-2500T |
| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| Τιμή: | $792500-$904200 |
| Όροι πληρωμής: | Εισιτήρια |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 5 τεμάχια/ 2 μήνες |
| Ιδιότης | Αξία |
|---|---|
| Εξουσία | Ηλεκτρική ενέργεια |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμος |
| Χρήση | Εξώθηση αργιλίου |
| Μοτέρ | Σερβο ή συνηθισμένος κινητήρας |
| Λειτουργικός | Αυτόματο ή ημιαυτόματο |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Κατεργασία με θερμοκρασία |
| Υλικό | Σφυρηλάτηση από χάλυβα |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
Ο2500T αλουμινίουείναι μια βιομηχανική μηχανή βαρέως τύπου σχεδιασμένη για παραγωγή μεγάλου όγκου μεγάλων και σύνθετων προφίλ αλουμινίου. Με έναΔύναμη πίεσης 2.500 τόνων, υπερέχει στην εξώθηση παχύ, ευρύ ή περίπλοκα τμήματα αλουμινίου για απαιτητικές βιομηχανίες, όπως η αεροδιαστημική, η αυτοκινητοβιομηχανία, η κατασκευή και οι σιδηροδρομικές μεταφορές.
| Τυπικό μέγεθος μπιλιάρδου - Εξωτερική διάμετρο | Φ236mm |
| Τυπικό μέγεθος μπιλιάρδου - Μήκος | 1150mm |
| Κύριο έμβολο | Φ1080mm |
| Δύναμη εξώθησης μηχανής | 25MPa (2515T) |
| Διαστάσεις της κοιλότητας βάσης μούχλας - διάμετρος | Φ480mm |
| Διαστάσεις της κοιλότητας βάσης μούχλας - βάθος | H480mm |
| Συνολική ισχύς | 850kW |
| Κύρια αντλία λαδιού (μάρκα Hilectro) | HP13096-G102W-R1P4 *5 |
| Υγρό πρόγραμμα οδήγησης ψύξης | HI200-160KW *5 |
| Κύρια αντλία λαδιού (Γερμανία Rexroth) | A15V280 31.5MPa μεταβλητές αντλίες |
| Βοηθητική αντλία (Τόκιο Κέικι) | SQP43-60-38 |
Τα προφίλ αλουμινίου από αυτόν τον τύπο χρησιμοποιούνται σε στέγες, τοίχους, πόρτες, παράθυρα, πλαίσια, δομικά συστήματα, τοίχους κουρτίνας, τέντες, γέφυρες, διακοσμητικά πάνελ, χωρίσματα, οροφές, κιγκλιδώματα και διάφορες βιομηχανικές/οικιστικές εφαρμογές.