| نام تجاری: | Huanan |
| شماره مدل: | HN-1100T |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | $159400-$182000 |
| شرایط پرداخت: | LC،T/T |
| توانایی عرضه: | 5pcs/ 2 ماه |
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| مواد | جعل فولاد |
| استفاده | اکستروژن |
| رنگ | سفارشی |
| کشتی | جعل |
| قدرت | انرژی برق |
| اندازه | قابل تنظیم |
| استفاده | اکستروژن آلومینیوم |
| موتور | موتور سرو یا معمولی |
| عملکردی | ماشین آلات اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک |
| درمان سطح | درمان حرارتی |
درپریس اکستروژن آلومینیوم 1100Tیک دستگاه بسیار مولد و چند منظوره است که تعادل مطلوبی بین قدرت، سرعت و هزینه کارایی را ارائه می دهد.طراحی شده برای صنایع نیاز به پروفایل های آلومینیومی متوسط تا بزرگ با دقت بالا و زمان چرخه سریع.
| پارامترهای فنی 1000MT/1100UST | |
| اندازه ي استاندارد کليد: | |
| قطر بیرونی: | Φ127mm |
| طول: | 400-680/750 میلی متر |
| ظرفیت اکستروژن: | |
| نیروی فشار ماشین: | 21Mpa 1000T ((1100UST) |
| ابعاد حفره پایه قالب: | |
| قطر: | Φ250mm |
| عمق: | H260mm |
| ابعاد تجهیزات: | |
| اندازه مکانیکی: | L9500mm × W3200mm × H3900mm |
| وزن کل: | 55T |
| کل قدرت: | 182.5KW |
| موتور: | |
| پمپ روغن اصلی (مارک Hilectro): | HP12981-G102W-R1P4 |
| راننده خنک کننده مایع: | Hi300-90KW |
| پمپ هیدرولیک: | |
| پمپ اصلی روغن (آلمان Rexroth): | پمپهای متغیر A15VSO210 |
| پمپ کمکی (توکیو کیکی): | SQP43-60-38 |
ماشین فشار آلومینیوم هیدرولیک ما به صنایع مختلف خدمت می کند از جمله:
پروفایل های آلومینیومی تولید شده توسط این ماشین برای سقف، دیوار، درب و پنجره، قاب، ساختارهای پوسته ای شبکه ای، دیوارهای پرده شیشه ای، آویزان ها، پل های پیاده،پانل های تزئینی داخلی/ خارجیآنها همچنین به عنوان اجزای ساختاری در ظروف ذخیره سازی و قالب سازی عمل می کنند.