| Marka Adı: | Huanan |
| Model Numarası: | HN-2500T |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | $792500-$904200 |
| Ödeme Şartları: | LC,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 5 adet/2 ay |
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Güç | Elektrik enerjisi |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Kullanmak | Alüminyum Ekstrüzyon |
| Motor | Servo veya sıradan motor |
| Fonksiyonel | Otomatik veya yarı otomatik |
| Yüzey işleme | Isıl işlem |
| Malzeme | Çelik Dövme |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Şartname | Değer |
|---|---|
| Standart kütük boyutu - Dış çap | Φ236mm |
| Standart kütük boyutu - Uzunluk | 1150mm |
| Ana Piston | Φ1080mm |
| Makine ekstrüzyon kuvveti | 25Mpa (2515T) |
| Kalıp tabanı boşluğunun boyutları - Çap | Φ480mm |
| Kalıp tabanı boşluğunun boyutları - Derinlik | Y480mm |
| Toplam Güç | 850KW |
| Ana yağ pompası (Hilectro marka) | HP13096-G102W-R1P4 *5 |
| Sıvı soğutma sürücüsü | HI200-160KW *5 |
| Ana yağ pompası (Almanya Rexroth) | A15V280 31,5MPa değişken pompalar |
| Yardımcı pompa (Tokyo Keiki) | SQP43-60-38 |