| Merknaam: | Huanan |
| Modelnummer: | HN-2500T |
| MOQ: | 1 STUKS |
| Prijs: | $792500-$904200 |
| Betalingsvoorwaarden: | LC,T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 5 stuks / 2 maanden |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Stroom | Elektrische energie |
| Maat | Aanpasbaar |
| Gebruik | Aluminium extrusie |
| Motor | Servo- of gewone motor |
| Functioneel | Automatisch of semi-automatisch |
| Oppervlaktebehandeling | Warmtebehandeling |
| Materiaal | Stalen smeden |
| Kleur | Aangepast |
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Standaard knuppelformaat - Buitendiameter | Φ236mm |
| Standaard knuppelformaat - Lengte | 1150 mm |
| Hoofdzuiger | Φ1080mm |
| Machinale extrusiekracht | 25Mpa (2515T) |
| Afmetingen vormbodemholte - Diameter | Φ480mm |
| Afmetingen vormbodemholte - Diepte | H480mm |
| Totaal vermogen | 850 kW |
| Hoofdoliepomp (merk Hilectro) | HP13096-G102W-R1P4 *5 |
| Vloeistofkoeling driver | HI200-160KW *5 |
| Hoofdoliepomp (Duitsland Rexroth) | A15V280 31,5 MPa variabele pompen |
| Hulppomp (Tokyo Keiki) | SQP43-60-38 |