| نام تجاری: | Huanan |
| شماره مدل: | HN-2500T |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | $792500-$904200 |
| شرایط پرداخت: | LC، T/T |
| توانایی عرضه: | 5 عدد / 2 ماه |
| صفت | ارزش |
|---|---|
| قدرت | انرژی الکتریکی |
| اندازه | قابل تنظیم |
| استفاده کنید | اکستروژن آلومینیوم |
| موتور | موتور سروو یا معمولی |
| عملکردی | اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک |
| درمان سطحی | عملیات حرارتی |
| مواد | آهنگری فولاد |
| رنگ | سفارشی |
| مشخصات | ارزش |
|---|---|
| اندازه استاندارد بیلت - قطر بیرونی | Φ236mm |
| اندازه شمش استاندارد - طول | 1150 میلی متر |
| پیستون اصلی | Φ1080mm |
| نیروی اکستروژن ماشین | 25 مگاپاسکال (2515T) |
| ابعاد حفره پایه قالب - قطر | Φ480mm |
| ابعاد حفره پایه قالب - عمق | H480mm |
| توان کل | 850 کیلووات |
| پمپ روغن اصلی (مارک هلکترو) | HP13096-G102W-R1P4 *5 |
| درایور خنک کننده مایع | HI200-160KW *5 |
| پمپ روغن اصلی (رکسروث آلمان) | پمپ های متغیر A15V280 31.5MPa |
| پمپ کمکی (Tokyo Keiki) | SQP43-60-38 |