| 브랜드 이름: | Huanan |
| 모델 번호: | HN-2500T |
| MOQ: | 1개 |
| 가격: | $792500-$904200 |
| 지불 조건: | LC,티/티 |
| 공급 능력: | 5개/2개월 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| Power | Electric energy |
| Size | Customizable |
| Use | Aluminum Extrusion |
| Motor | Servo or ordinary motor |
| Functional | Automatic or semi-automatic |
| Surface treatment | Heat treatment |
| Material | Steel Forging |
| Color | Customized |
| Specification | Value |
|---|---|
| Standard billet size - Outer diameter | Φ236mm |
| Standard billet size - Length | 1150mm |
| Main Piston | Φ1080mm |
| Machine extrusion force | 25Mpa (2515T) |
| Dimensions of mold base cavity - Diameter | Φ480mm |
| Dimensions of mold base cavity - Depth | H480mm |
| Total Power | 850KW |
| Main oil pump (Hilectro brand) | HP13096-G102W-R1P4 *5 |
| Liquid cooling driver | HI200-160KW *5 |
| Main oil pump (Germany Rexroth) | A15V280 31.5MPa variable pumps |
| Auxiliary pump (Tokyo Keiki) | SQP43-60-38 |