| Nazwa marki: | Huanan |
| Numer modelu: | HN-2500T |
| MOQ: | 1 szt |
| Ceny: | $792500-$904200 |
| Warunki płatności: | LC,T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 5 sztuk/2 miesiące |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Władza | Energia elektryczna |
| Wielkość | Dostosowywalne |
| Użycie | Wyrzucanie aluminium |
| Silnik | Silnik serwo lub zwykły |
| Funkcjonalne | Pozostałe maszyny |
| Obsługa powierzchni | Obróbka cieplna |
| Materiał | Wyroby stalowe |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Standardowy rozmiar wnętrza - średnica zewnętrzna | Φ236 mm |
| Standardowy rozmiar - długość | 1150 mm |
| Dźwignia główna | Φ1080 mm |
| Siła wytłaczania maszyny | 25Mpa (2515T) |
| Wymiary jamy podstawy formy - średnica | Φ480 mm |
| Wymiary otworu podstawy formy - Głębokość | H480 mm |
| Całkowita moc | 850 kW |
| Główna pompa oleju (marka Hilectro) | HP13096-G102W-R1P4 *5 |
| Silnik chłodzenia płynem | HI200-160KW *5 |
| Główna pompa oleju (Niemcy Rexroth) | A15V280 pompy zmienne 31,5 MPa |
| Pompa pomocnicza (Tokyo Keiki) | SQP43-60-38 |