| Marka Adı: | Huanan |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Şartları: | LC, T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 5 adet/ 2 ay |
7500MT Hidrolik Alüminyum Ekstrüzyon Baskı Makinesi, büyük, kalın duvarlı,ve üstün hassasiyetle yüksek dayanıklılıklı alüminyum profilleriBu makine tipik olarak büyük ölçekli, yüksek performanslı alüminyum ekstrüzyonu gerektiren endüstrilerde, örneğin havacılık, askeri, demiryolu transit ve mega inşaat projeleri için kullanılır.
| Güç | Elektrik enerjisi |
|---|---|
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Kullanımı | Alüminyum Ekstrüzyon |
| Motor | Servo veya sıradan motor |
| Fonksiyonel | Otomatik veya yarı otomatik |
| Yüzey işlemi | Isı işleme |
| Malzeme | Çelik Kalıbı |
| Renk | Özel |
| Standart Bilet Boyutu (Dış çapı) | Φ460mm |
|---|---|
| Standart Bilet Boyutu (Uzunluk) | 600-1600 mm |
| Makine ekstrüzyon gücü | 75MN |
| Ölçüm (diametre) | Φ960mm |
| Ölçüm (Derinlik) | H1015 mm |
| Toplam Güç | 1600KW |
| Ana yağ pompası (Hilectro markası) | HP130U2-G102W*10 |
| Sıvı soğutma sürücüsü | Hi200-180KW *10 |
Hidrolik alüminyum ekstrüzyon makinemiz inşaat, endüstriyel ticaret, yeni enerji ve fotovoltaik sektörleri de dahil olmak üzere birçok endüstride hizmet vermektedir.