| نام تجاری: | Huanan |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| شرایط پرداخت: | LC ، T/T |
| توانایی عرضه: | 5pcs/ 2 ماه |
دستگاه پرس اکستروژن آلومینیوم هیدرولیک 7500MT یک سیستم اکستروژن صنعتی فوق سنگین است که برای تولید پروفیل های آلومینیومی بزرگ، ضخیم دیواره و با استحکام بالا با دقت فوق العاده طراحی شده است. این دستگاه معمولاً در صنایعی که به اکستروژن آلومینیوم در مقیاس بزرگ و با عملکرد بالا نیاز دارند، مانند هوافضا، نظامی، حمل و نقل ریلی و پروژه های مگا ساختمانی استفاده می شود.
| قدرت | انرژی الکتریکی |
|---|---|
| اندازه | قابل تنظیم |
| کاربرد | اکستروژن آلومینیوم |
| موتور | سروو یا موتور معمولی |
| عملکردی | اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک |
| تصفیه سطح | عملیات حرارتی |
| جنس | آهنگری فولاد |
| رنگ | سفارشی |
| اندازه استاندارد شمش (قطر بیرونی) | Φ460mm |
|---|---|
| اندازه استاندارد شمش (طول) | 600-1600mm |
| نیروی اکستروژن دستگاه | 75MN |
| اندازه قالب (قطر) | Φ960mm |
| اندازه قالب (عمق) | H1015mm |
| کل توان | 1600KW |
| پمپ روغن اصلی (برند Hilectro) | HP130U2-G102W*10 |
| درایور خنک کننده مایع | Hi200-180KW *10 |
دستگاه اکستروژن آلومینیوم هیدرولیک ما در صنایع متعددی از جمله ساخت و ساز، تجارت صنعتی، انرژی نو و بخش های فتوولتائیک کاربرد دارد. پروفیل های آلومینیومی تولید شده برای موارد زیر ضروری هستند: