| Merknaam: | Huanan |
| MOQ: | 1 STUKS |
| Betalingsvoorwaarden: | LC, T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 5 stcs/ 2 maanden |
De 7500MT Hydraulische Aluminium Extrusie Press Machine is een ultra-zwaar industrieel extrusie systeem ontworpen voor de productie van grote, dikwandige,en hoogsterke aluminiumprofielen met een superieure precisieDeze machine wordt meestal gebruikt in industrieën die grootschalige, hoogwaardige aluminium-extrusie vereisen, zoals luchtvaart, leger, spoorvervoer en mega-constructieprojecten.
| Kracht | Elektrische energie |
|---|---|
| Grootte | Aanpasbaar |
| Gebruik | Aluminium-extrusie |
| Motor | Servo- of gewone motor |
| Functioneel | met een vermogen van meer dan 50 kW |
| Oppervlaktebehandeling | Warmtebehandeling |
| Materiaal | Vervaardiging van staal |
| Kleur | Op maat |
| Standaard grootte van de billet (buitendeurs) | Φ460 mm |
|---|---|
| Standaard grootte (lengte) | 600-1600 mm |
| Machinale extrusiekracht | 75MN |
| Stempelgrootte (diameter) | Φ960 mm |
| De grootte van de matrijzen (diepte) | H1015 mm |
| Totaal vermogen | 1600 kW |
| Oliepomp (merk Hilectro) | HP130U2-G102W*10 |
| Liquid cooling driver | Hi200-180KW *10 |
Onze hydraulische aluminium extrusie machine dient meerdere industrieën, waaronder bouw, industriële handel, nieuwe energie en fotovoltaïsche sectoren.