| Marka Adı: | Huanan |
| Model Numarası: | HN-3600T |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Şartları: | LC, T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 5 adet/ 2 ay |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Güç | Elektrik enerjisi |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Kullanımı | Alüminyum Ekstrüzyon |
| Motor | Servo veya sıradan motor |
| Fonksiyonel | Otomatik veya yarı otomatik |
| Yüzey işlemi | Isı işleme |
| Malzeme | Çelik Kalıbı |
| Renk | Özel |
Bu3600T alüminyum ekstrüzyon presleriBu, en yüksekAğır kullanımlı ekstrüzyon teknolojisi, çok büyük, kalın duvarlı vekarmaşık alüminyum profilleriBu son derece yüksek tonluklu makine, aşırı basınç ve hassasiyet gerektiren havacılık, askeri, ulaşım ve mega inşaat uygulamaları için tasarlanmıştır.
| Bilet boyutu | Φ254* L1250mm |
| Ana silindir | 35# dövme çelik |
| Piston | Φ1180mm 35 dövme çelik kaplama 2Cr13 çelik şeridi |
| Yardımcı silindir | Φ280/180mm |
| Ön ışığın basınç yastığının maksimum açılış boyutu | uzun eksen 410 X Ø320 (müşteri gereksinimlerine göre değiştirilebilir) |
| İzolasyon koltuğu | ZG35 |
| Konteynerin dış kapağı | 5CrMnMo dövme çelik ısı işleme |
| Konteyner kaplama | H13 Kalınlaştırılmış çeliklerin ısı işlemesi |
| Kök | H13 Kalınlaştırılmış çeliklerin ısı işlemesi |
| Sahte blok. | H13 dövme çeliği ısı işlemesi |
Alüminyum profiller, çatılar, duvarlar, kapılar, pencereler, çerçeveler, ızgara kabuk yapıları, ızgara yapıları, cam perde duvar destek sistemleri,Çatlaklar, yaya köprüleri ve hem iç hem de dış dekoratif paneller. ayrıca duvar kesimlerinde, tavanlarda, askılı tavanlarda, korkuluklarda, korkuluklarda,ve endüstriyel ve konut binalarında diğer dekoratif elemanlarBuna ek olarak, alüminyum profilleri, mükemmel performans ve sonuçlar sağlayan depo konteynerlerinin, kalıplamaların ve diğer yapısal bileşenlerin yapımında yaygın olarak kullanılmaktadır.