| Ονομασία μάρκας: | Huanan |
| Αριθμός μοντέλου: | HN-3600T |
| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| Όροι πληρωμής: | LC, T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 5pcs/ 2 μήνες |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Δύναμη | Ηλεκτρική ενέργεια |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Χρήση | Εκτόξευση αλουμινίου |
| Μηχανή | Σερβοκινητήρας ή κανονικός κινητήρας |
| Λειτουργικό | Μηχανοκίνητο ή ημιαυτόματο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Θερμική επεξεργασία |
| Υλικό | Σιδηρουργική |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
ΗΤεχνουργήματα εκτόξευσης αλουμινίου 3600Tαντιπροσωπεύει το αποκορύφωμα τηςτεχνολογία εξάντλησης βαρέων εργασιών, σχεδιασμένα για μαζική παραγωγή εξαιρετικά μεγάλων, παχιάς τοιχοκορδίας καιΣύνθετα προφίλ αλουμινίουΑυτή η υπερ-υψηλής χωρητικότητας μηχανή είναι σχεδιασμένη για αεροδιαστημικές, στρατιωτικές, μεταφορικές και κατασκευαστικές εφαρμογές όπου απαιτείται ακραία πίεση και ακρίβεια.
| Μέγεθος του σπιτιού | Φ254* L1250mm |
| Μητρικός κύλινδρος | 35# σφυρηλατημένο χάλυβα |
| Πιστόνας | Φ1180mm 35 πλαστική επένδυση από χάλυβα 2Cr13 ταινία από χάλυβα |
| Βοηθητικός κύλινδρος | Φ280/180mm |
| Μέγιστο μέγεθος ανοίγματος της υπόκρουσης πίεσης της εμπρόσθιας δέσμης | μήκος άξονα 410 X Ø320 (μπορεί να αλλάξει σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) |
| Απομονωτικό κάθισμα | ZG35 |
| Εξωτερικό κάλυμμα δοχείου | 5CrMnMo θερμική επεξεργασία πλαστικού χάλυβα |
| Συσκευές για εμπορευματοκιβώτια | H13 Θερμική επεξεργασία πλαστικού χάλυβα |
| Στρίχη | H13 Θερμική επεξεργασία πλαστικού χάλυβα |
| Μικρό μπλοκ | Ηλεκτρονική επεξεργασία θερμότητας χάλυβα |
Τα προφίλ αλουμινίου χρησιμοποιούνται ευρέως σε μια ποικιλία εφαρμογών, συμπεριλαμβανομένων των οροφών, των τοίχων, των θυρών, των παραθύρων, των πλαισίων, των δομών πλέγματος, των δομών πλέγματος, των συστημάτων στήριξης τοίχων γυάλινης κουρτίνας,ΔωμάτιαΧρησιμοποιούνται επίσης σε διαχωριστικά, οροφές, κρεμασμένες οροφές, περίστροφα, χειροπέδες,και άλλα διακοσμητικά στοιχεία τόσο σε βιομηχανικά όσο και σε οικιστικά κτίριαΕπιπλέον, τα προφίλ αλουμινίου χρησιμοποιούνται ευρέως στην κατασκευή εμπορευματοκιβωτίων, καλούπιων και άλλων δομικών στοιχείων, παρέχοντας εξαιρετικές επιδόσεις και αποτελέσματα.