| نام تجاری: | Huanan |
| شماره مدل: | HN-3600T |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| شرایط پرداخت: | LC ، T/T |
| توانایی عرضه: | 5pcs/ 2 ماه |
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| قدرت | انرژی برق |
| اندازه | قابل تنظیم |
| استفاده | اکستروژن آلومینیوم |
| موتور | موتور سرو یا معمولی |
| عملکردی | ماشین آلات اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک |
| درمان سطح | درمان حرارتی |
| مواد | جعل فولاد |
| رنگ | سفارشی |
درپریس اکستروژن آلومینیوم 3600Tنمایانگر اوجتکنولوژی اکستروژن سنگین، برای تولید انبوه از سنگ های بسیار بزرگ و دیواری ضخیم طراحی شده وپروفایل های آلومینیومی پیچیده. اين ماشين فوق العاده بزرگ براي فضايي، نظامي، حمل و نقل و برنامه هاي ساخت و ساز بزرگ که فشار و دقيقيت فوق العاده اي لازم است طراحی شده است.
| اندازه اتاق | Φ254* L1250mm |
| سیلندر اصلی | 35# فولاد جعل شده |
| پیستون | Φ1180mm 35 پوشش فولاد جعل شده 2Cr13 نوار فولاد |
| سیلندر کمکی | Φ280/180mm |
| حداکثر اندازه باز شدن پد فشار نور جلو | محور طولی 410 X Ø320 (می تواند با توجه به نیازهای مشتری تغییر کند) |
| صندلی عایق | ZG35 |
| پوشش بیرونی مخزن | 5CrMnMo فولاد جعل شده |
| پوشش کانتینر | H13 درمان گرمی فولاد جعل شده |
| ساقه | H13 درمان گرمی فولاد جعل شده |
| بلوک ساختگی | H13 پردازش گرما از فولاد جعل شده |
پروفایل های آلومینیومی به طور گسترده ای در کاربردهای مختلف، از جمله سقف، دیوار، درب، پنجره، قاب، ساختارهای پوسته شبکه، ساختارهای شبکه، سیستم های پشتیبانی دیوار پرده شیشه ای،داربست ها، پل های پیاده و پانل های تزئینی داخلی و خارجی. آنها همچنین در پارتیشن ها، سقف ها، سقف های آویزان، چوکات، دستبندها،و سایر عناصر تزئینی در ساختمان های صنعتی و مسکونیعلاوه بر این، پروفایل های آلومینیوم به طور گسترده ای در ساخت ظروف فروشگاه، قالب سازی و سایر اجزای ساختاری استفاده می شوند، عملکرد و نتایج عالی را ارائه می دهند.