| Nazwa marki: | Huanan |
| Numer modelu: | HN-3600T |
| MOQ: | 1 szt |
| Warunki płatności: | LC, T/T. |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 5pcs/ 2 miesiące |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Władza | Energia elektryczna |
| Wielkość | Dostosowywalne |
| Użycie | Wyrzucanie aluminium |
| Silnik | Silnik serwo lub zwykły |
| Funkcjonalne | Pozostałe maszyny |
| Obsługa powierzchni | Obróbka cieplna |
| Materiał | Wyroby stalowe |
| Kolor | Zindywidualizowane |
W sprawiePrasa wytłaczająca z aluminium 3600Treprezentuje szczyttechnologia wytłaczania ciężkiego użytku, zaprojektowane do masowej produkcji ekstremalnie dużych, grubo ściannych izłożone profile aluminiumTa ultra-wysoka maszyna jest zaprojektowana do zastosowań lotniczych, wojskowych, transportowych i mega budowlanych, gdzie wymagana jest ekstremalna presja i precyzja.
| Wielkość kabiny | Φ254* L1250 mm |
| Zbiornik główny | 35# stali kutej |
| Zestaw | Φ1180mm 35 wykute stalowe pokrycie 2Cr13 taśma stalowa |
| Zbiornik pomocniczy | Φ280/180 mm |
| Maksymalny rozmiar otworu podkładki ciśnieniowej światła przedniego | osi długiej 410 X Ø320 (może być zmieniana zgodnie z wymaganiami klienta) |
| Siedzenie izolacyjne | ZG35 |
| Pojemnik zewnętrzny | Obróbka cieplna stali kuwanej 5CrMnMo |
| Włókna kontenerowe | H13 Obróbka cieplna stali kuwanej |
| Stąb | H13 Obróbka cieplna stali kuwanej |
| Blok fałszywy | H13 obróbka cieplna stali kuwanej |
Profile aluminiowe są szeroko wykorzystywane w różnych zastosowaniach, w tym na dachach, ścianach, drzwiach, oknach, ramkach, konstrukcjach ze szkieletem, konstrukcjach siatkowych, systemach wsparcia ścian szklanych,Światła, mosty dla pieszych, a także panele dekoracyjne wewnętrzne i zewnętrzne.i innych elementów dekoracyjnych w budynkach przemysłowych i mieszkalnychPonadto profile aluminiowe są szeroko stosowane w budowie kontenerów, kształtów i innych elementów konstrukcyjnych, zapewniając doskonałą wydajność i wyniki.