| Marka Adı: | Huanan |
| Model Numarası: | HN-1100T |
| Adedi: | 1 Pcs |
| Fiyat: | $159400-$182000 |
| Ödeme Şartları: | LC,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 5pcs/ 2 Months |
| Malzeme | Çelik Kalıbı |
| Kullanımları | Ekstrüzyon |
| Renk | Özel |
| Sanayi | Kırmacılık |
| Güç | Elektrik enerjisi |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Kullanımı | Alüminyum Ekstrüzyon |
| Motor | Servo veya sıradan motor |
| Fonksiyonel | Otomatik veya yarı otomatik |
| Yüzey işlemi | Isı işleme |
1100T alüminyum ekstrüzyon basıncı, güç, hız ve maliyet verimliliği arasındaki dengeyi sunan son derece verimli ve çok yönlü bir makinedir.Yüksek hassasiyet ve hızlı döngü süreleri ile orta büyük alüminyum profilleri gerektiren endüstrilerde yaygın olarak kullanılır.
| 1000MT/1100UST Teknik parametreler | |
|---|---|
| Standart Bilet Boyutu: | |
| Dış çapı: | Φ127mm |
| Uzunluk: | 400-680/750 mm |
| Makine ekstrüzyon gücü: | 21Mpa 1000T ((1100UST) |
| Kalıp tabanı boşluğunun boyutları: | |
| Çapraz: | Φ250 mm |
| Derinlik: | H260mm |
| Ekipmanın boyutu | |
| Mekanik boyut: | L9500mm × W3200mm × H3900mm |
| Toplam ağırlık: | 55T |
| Toplam Güç: | 182.5KW |
| Motor | |
| Ana yağ pompası (Hilectro markası): | HP12981-G102W-R1P4 |
| Sıvı soğutma sürücüsü: | Hi300-90KW |
| Hidrolik pompa | |
| Ana yağ pompası (Almanya Rexroth): | A15VSO210 değişken pompalar |
| Yardımcı pompa (Tokyo Keiki): | SQP43-60-38 |
Hidrolik alüminyum ekstrüzyon makinemiz çok yönlüdür ve inşaat, endüstriyel ticaret, yeni enerji ve fotovoltaik sektörler de dahil olmak üzere çeşitli endüstrilerde uygulanmaktadır.Bu makine tarafından üretilen alüminyum profilleri çeşitli amaçlara hizmet eder:
Huanan markası, Çin'deki ekstrüzyon üreticileri için en iyi ekipmanlardan biridir.Birçok ünlü alüminyum üreticisi bizim müşterilerimizdir..
Lütfen bize ürün gereksinimlerinizi bildirin ve profil bölüm çizim boyutlarını verin.
Makine tesisine geldiğinde ve kurulum koşullarını karşıladığında, kurulum için teknisyen göndereceğiz ve ekipmanların düzgün çalışması konusunda eğitim vereceğiz.
- 600-1000 MT: 30 gün
- 1250-1800MT: 45-60 gün
- 2000-3000MT: 180 gün
- 3000 MT+: 6-12 ay
Tam üretim hatları 3-10 ay sürer.
Huanan, teknik danışmanlık, üretim önerileri, tasarım/yapım/inspeksiyon, nakliye belgeleri, kurulum, eğitim,ve ömür boyu bakım desteği.