| Nazwa marki: | Huanan |
| Numer modelu: | HN-1100T |
| MOQ: | 1 Pcs |
| Ceny: | $159400-$182000 |
| Warunki płatności: | LC,T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 5pcs/ 2 Months |
| Materiał | Stal Kuta |
| Zastosowania | Wytłaczanie |
| Kolor | Dostosowany |
| Rzemiosło | Kucie |
| Moc | Energia elektryczna |
| Rozmiar | Konfigurowalny |
| Użycie | Wytłaczanie Aluminium |
| Silnik | Serwomotor lub zwykły silnik |
| Funkcjonalny | Automatyczny lub półautomatyczny |
| Obróbka powierzchniowa | Obróbka cieplna |
Prasa do wytłaczania aluminium 1100T to wysoce wydajna i wszechstronna maszyna, oferująca równowagę między mocą, prędkością i efektywnością kosztową. Jest szeroko stosowana w branżach wymagających średnich i dużych profili aluminiowych z dużą precyzją i krótkimi czasami cyklu.
| Parametry Techniczne 1000MT/1100UST | |
|---|---|
| Standardowy Rozmiar Kęsa: | |
| Średnica zewnętrzna: | Φ127mm |
| Długość: | 400-680/750mm |
| Siła wytłaczania maszyny: | 21Mpa 1000T(1100UST) |
| Wymiary gniazda podstawy formy: | |
| Średnica: | Φ250mm |
| Głębokość: | H260mm |
| Wymiar urządzenia | |
| Rozmiar mechaniczny: | L9500mm×W3200mm×H3900mm |
| Całkowita waga: | 55T |
| Całkowita Moc: | 182.5KW |
| Silnik | |
| Główna pompa olejowa (marka Hilectro): | HP12981-G102W-R1P4 |
| Sterownik chłodzenia cieczą: | Hi300-90KW |
| Pompa hydrauliczna | |
| Główna pompa olejowa (Niemcy Rexroth): | Pompy zmienne A15VSO210 |
| Pompa pomocnicza (Tokyo Keiki): | SQP43-60-38 |
Nasza hydrauliczna wytłaczarka do aluminium jest wszechstronna i znajduje zastosowanie w różnych branżach, w tym w budownictwie, handlu przemysłowym, nowej energii i sektorze fotowoltaicznym. Profile aluminiowe produkowane przez tę maszynę służą różnym celom:
Marka Huanan jest jednym z najlepszych producentów sprzętu do wytłaczania w Chinach. Zgodnie z informacjami zwrotnymi od klientów, żywotność maszyny zazwyczaj sięga 15 lat lub więcej. Wielu znanych producentów aluminium jest naszymi klientami kooperacyjnymi.
Prosimy o poinformowanie nas o wymaganiach dotyczących produktu i dostarczenie rysunku przekroju profilu. Obliczymy odpowiedni rozmiar maszyny na podstawie Państwa specyfikacji.
Kiedy maszyna dotrze do Państwa zakładu i spełni warunki instalacji, wyślemy techników w celu instalacji i zapewnimy szkolenie w zakresie prawidłowej obsługi sprzętu.
- 600-1000MT: 30 dni
- 1250-1800MT: 45-60 dni
- 2000-3000MT: 180 dni
- 3000MT+: 6-12 miesięcy
Kompletne linie produkcyjne wymagają 3-10 miesięcy
Huanan oferuje kompleksowe usługi w jednym miejscu, w tym konsultacje techniczne, propozycje produkcyjne, projektowanie/produkcję/inspekcję, dokumentację wysyłkową, instalację, szkolenia i dożywotnie wsparcie konserwacyjne.