| Ονομασία μάρκας: | Huanan |
| Αριθμός μοντέλου: | HN-1100T |
| MOQ: | 1 Pcs |
| Τιμή: | $159400-$182000 |
| Όροι πληρωμής: | LC,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 5pcs/ 2 Months |
| Υλικό | Σφυρηλάτηση από χάλυβα |
| Χρήσεις | Εξώθηση |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Σκάφος | Σφυρηλάτηση |
| Εξουσία | Ηλεκτρική ενέργεια |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμος |
| Χρήση | Εξώθηση αργιλίου |
| Μοτέρ | Σερβο ή συνηθισμένος κινητήρας |
| Λειτουργικός | Αυτόματο ή ημιαυτόματο |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Κατεργασία με θερμοκρασία |
Ο τύπος εξώθησης αλουμινίου 1100T είναι ένα εξαιρετικά παραγωγικό και ευπροσάρμοστο μηχάνημα, προσφέροντας ισορροπία μεταξύ ισχύος, ταχύτητας και αποδοτικότητας κόστους. Χρησιμοποιείται ευρέως σε βιομηχανίες που απαιτούν μεσαία έως μεγάλα προφίλ αλουμινίου με υψηλές περιόδους ακρίβειας και γρήγορου κύκλου.
| Τεχνικές παράμετροι 1000mt/1100ust | |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος μπιλιάρδου: | |
| Εξωτερική διάμετρο: | Φ127mm |
| Μήκος: | 400-680/750mm |
| Δύναμη εξώθησης μηχανής: | 21MPa 1000T (1100ust) |
| Διαστάσεις της κοιλότητας βάσης μούχλας: | |
| Διάμετρος: | Φ250mm |
| Βάθος: | H260mm |
| Διάσταση εξοπλισμού | |
| Μηχανικό μέγεθος: | L9500mm × W3200mm × H3900mm |
| Συνολικό βάρος: | 55T |
| Συνολική ισχύ: | 182.5kW |
| Μοτέρ | |
| Κύρια αντλία λαδιού (μάρκα Hilectro): | HP12981-G102W-R1P4 |
| Υγρό πρόγραμμα οδήγησης ψύξης: | HI300-90KW |
| Υδραυλική αντλία | |
| Κύρια αντλία λαδιού (Γερμανία Rexroth): | Μεταβλητές αντλίες A15VSO210 |
| Βοηθητική αντλία (Τόκιο Κέικι): | SQP43-60-38 |
Η μηχανή εξώθησης του υδραυλικού αλουμινίου είναι ευέλικτη και βρίσκει εφαρμογές σε διάφορες βιομηχανίες, όπως κατασκευές, βιομηχανικό εμπόριο, νέα ενέργεια και φωτοβολταϊκούς τομείς. Τα προφίλ αλουμινίου που παράγονται από αυτό το μηχάνημα εξυπηρετούν διαφορετικούς σκοπούς:
Η μάρκα Huanan είναι ένας από τους καλύτερους εξοπλισμούς για τους κατασκευαστές εξώθησης στην Κίνα. Σύμφωνα με τα σχόλια των πελατών, η διάρκεια ζωής του μηχανήματος φτάνει συνήθως 15 χρόνια ή περισσότερο. Πολλοί γνωστοί κατασκευαστές αλουμινίου είναι πελάτες μας.
Παρακαλείσθε να μας ενημερώσετε για τις απαιτήσεις του προϊόντος σας και να παρέχετε διαστάσεις διατομής προφίλ. Θα υπολογίσουμε το κατάλληλο μέγεθος του μηχανήματος με βάση τις προδιαγραφές σας.
Όταν το μηχάνημα φτάσει στη μονάδα σας και πληροί τις συνθήκες εγκατάστασης, θα στείλουμε τεχνικούς για εγκατάσταση και θα παρέχουμε εκπαίδευση για τη σωστή λειτουργία εξοπλισμού.
- 600-1000mt: 30 ημέρες
-1250-1800mt: 45-60 ημέρες
- 2000-3000mt: 180 ημέρες
- 3000mt+: 6-12 μήνες
Οι ολοκληρωμένες γραμμές παραγωγής απαιτούν 3-10 μήνες
Η Huanan προσφέρει ολοκληρωμένες υπηρεσίες ενός σταθμού, όπως τεχνικές διαβουλεύσεις, προτάσεις παραγωγής, σχεδιασμός/παραγωγή/επιθεώρηση, τεκμηρίωση αποστολής, εγκατάσταση, κατάρτιση και υποστήριξη συντήρησης ζωής.