| Nazwa marki: | Huanan |
| MOQ: | 1 sztuk |
| Warunki płatności: | LC,T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 5pcs/ 2 miesiące |
| Władza | Energia elektryczna |
| Wielkość | Dostosowywalne |
| Użycie | Wyrzucanie aluminium |
| Silnik | Silnik serwo lub zwykły |
| Funkcjonalne | Pozostałe maszyny |
| Obsługa powierzchni | Obróbka cieplna |
| Materiał | Wyroby stalowe |
| Kolor | Zindywidualizowane |
2200MTprasy wytłaczane aluminiowezapewnia optymalną wydajność dla producentów wymagających dużych, złożonych profili bez kosztówPrasy o bardzo dużej pojemności, łącząc zdolność ciężkozasilkową z wydajnością operacyjną.
| 2200MT/2420UST Parametry techniczne | |
| Standardowy rozmiar szpilki (średnica zewnętrzna) | Φ203mm |
| Standardowy rozmiar węża (długość) | 400-1100 mm |
| Dźwignia główna | Φ920 mm |
| Siła wytłaczania maszyny | 25Mpa (2208T) |
| Wymiary otworu podstawy formy (średnica) | Φ480 mm |
| Wymiary jamy podstawy formy (głębokość) | H480 mm |
| Rozmiar mechaniczny | L10500mm x W7800mm x H5200mm |
| Całkowita masa | 185T |
| Całkowita moc | 524 kW |
| Główna pompa oleju (marka Hilectro) | HP12981-G102W-R1P4 *4 |
| Silnik chłodzenia płynem | Hi300-132KW *4 |
| Główna pompa oleju (Niemcy Rexroth) | A15VSO-210 pompy zmienne 31,5MPa |
| Pompa pomocnicza (Tokyo Keiki) | SQP43-60-38+A2F28 |
Ta maszyna do wytłaczania aluminium służy wielu branżom, w tym:
Produkowane profile aluminiowe są stosowane w komponentach konstrukcyjnych, elementach dekoracyjnych i systemach budowlanych, w tym dachu, ścianach, oknach, ścianach zasłonowych, przegrody i konstrukcjach przemysłowych.