| Merknaam: | Huanan |
| MOQ: | 1 stuks |
| Betalingsvoorwaarden: | LC,T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 5 stuks/ 2 maanden |
| Vermogen | Elektrische energie |
| Afmetingen | Aanpasbaar |
| Gebruik | Aluminium extrusie |
| Motor | Servo- of gewone motor |
| Functioneel | Automatisch of semi-automatisch |
| Oppervlaktebehandeling | Warmtebehandeling |
| Materiaal | Staal smeden |
| Kleur | Aangepast |
De 2200MT aluminium extrusiepers levert optimale prestaties voor fabrikanten die grote, complexe profielen nodig hebben zonder de kosten van ultra-hoge tonnage persen, waarbij zware capaciteit wordt gecombineerd met operationele efficiëntie.
| 2200MT/2420UST Technische parameters | |
| Standaard billetgrootte (buitendiameter) | Φ203mm |
| Standaard billetgrootte (lengte) | 400-1100mm |
| Hoofdzakzuiger | Φ920mm |
| Machine extrusiekracht | 25Mpa (2208T) |
| Afmetingen van de matrijsbasis holte (diameter) | Φ480mm |
| Afmetingen van de matrijsbasis holte (diepte) | H480mm |
| Mechanische afmetingen | L10500mm x B7800mm x H5200mm |
| Totaal gewicht | 185T |
| Totaal vermogen | 524KW |
| Hoofdoliepomp (Hilectro merk) | HP12981-G102W-R1P4 *4 |
| Vloeistofkoeling driver | Hi300-132KW *4 |
| Hoofdoliepomp (Duitsland Rexroth) | A15VSO-210 31.5MPa variabele pompen |
| Hulppomp (Tokyo Keiki) | SQP43-60-38+A2F28 |
Deze aluminium extrusiemachine bedient meerdere industrieën, waaronder:
Geproduceerde aluminium profielen worden gebruikt in structurele componenten, decoratieve elementen en bouwsystemen, waaronder daken, muren, ramen, vliesgevels, scheidingswanden en industriële structuren.