| نام تجاری: | Huanan |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| شرایط پرداخت: | LC،T/T |
| توانایی عرضه: | 5pcs/ 2 ماه |
| توان | انرژی الکتریکی |
| اندازه | قابل تنظیم |
| کاربرد | اکستروژن آلومینیوم |
| موتور | سروو یا موتور معمولی |
| عملکردی | اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک |
| تصفیه سطح | عملیات حرارتی |
| مواد | فولاد فورج |
| رنگ | سفارشی |
2200MT پرس اکستروژن آلومینیوم عملکرد بهینه را برای تولیدکنندگانی که به پروفیلهای بزرگ و پیچیده نیاز دارند، بدون هزینه پرسهای با تناژ فوقالعاده بالا ارائه میدهد و قابلیتهای سنگین را با راندمان عملیاتی ترکیب میکند.
| پارامترهای فنی 2200MT/2420UST | |
| اندازه استاندارد بیلت (قطر بیرونی) | Φ203mm |
| اندازه استاندارد بیلت (طول) | 400-1100mm |
| پیستون اصلی | Φ920mm |
| نیروی اکستروژن دستگاه | 25Mpa (2208T) |
| ابعاد حفره پایه قالب (قطر) | Φ480mm |
| ابعاد حفره پایه قالب (عمق) | H480mm |
| اندازه مکانیکی | L10500mm x W7800mm x H5200mm |
| وزن کلی | 185T |
| توان کل | 524KW |
| پمپ روغن اصلی (برند Hilectro) | HP12981-G102W-R1P4 *4 |
| درایور خنک کننده مایع | Hi300-132KW *4 |
| پمپ روغن اصلی (آلمان Rexroth) | پمپ های متغیر A15VSO-210 31.5MPa |
| پمپ کمکی (Tokyo Keiki) | SQP43-60-38+A2F28 |
این دستگاه اکستروژن آلومینیوم در صنایع متعددی از جمله موارد زیر کاربرد دارد:
پروفیل های آلومینیومی تولید شده در اجزای ساختاری، عناصر تزئینی و سیستم های ساختمانی از جمله سقف ها، دیوارها، پنجره ها، دیوارهای پرده ای، پارتیشن ها و سازه های صنعتی استفاده می شوند.