| Marka Adı: | Huanan |
| Model Numarası: | HN-CU-1000T |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | $200000-$250000 |
| Ödeme Şartları: | LC,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 5 adet/ 2 ay |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Malzeme | Çelik Kalıbı |
| Teknoloji | Kırma ve dökme |
| Uygulama alanı | Ekstrüzyon ekipmanları |
| Hizmet et. | Geleneksel |
| Güç | Elektrik enerjisi |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Kullanımı | Alüminyum Ekstrüzyon |
| Motor | Servo veya sıradan motor |
| Fonksiyonel | Otomatik veya yarı otomatik |
| Yüzey işlemi | Isı işleme |
| Renk | Özel |
| Standart Bilet Boyutu - Dış çapı | Φ120mm |
| Standart Bilet Boyutu - Uzunluk | 150-550 mm |
| Makine ekstrüzyon gücü | 21Mpa 1000T ((1100UST) |
| Kalıp tabanı boşluğunun boyutları - Diametre | Φ200mm |
| Kalıp tabanı boşluğunun boyutları - Derinlik | H250mm |
| Ekipmanın boyutu - Mekanik boyut | L9500mm × W3200mm × H3900mm |
| Ekipmanın boyutu - Toplam ağırlık | 53T |
| Ekipmanın boyutu - Toplam Güç | 360KW (ekstrüzyon silindir ısıtması da dahil olmak üzere 1.5KW×15=22.5KW) |
| Motor - Ana Motor | 110KW-6 kutuplu çift eksen / motor 2 set 110KW-6 kutuplu çift eksen / motor 1 set |
| Hidrolik pompa - Ana yağ pompası (Almanya Rexroth) | A15VSO280 değişken pompaları |
| Hidrolik pompa - Yardımcı pompa (Tokyo Keiki) | SQP43-60-38 2 set |