| نام تجاری: | Huanan |
| شماره مدل: | HN-CU-1000T |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | $200000-$250000 |
| شرایط پرداخت: | LC،T/T |
| توانایی عرضه: | 5pcs/ 2 ماه |
| ویژگی | مقدار |
|---|---|
| جنس | آهنگری فولاد |
| فناوری | آهنگری و ریختهگری |
| حوزه کاربرد | تجهیزات اکستروژن |
| سرویس | سفارشی |
| قدرت | انرژی الکتریکی |
| اندازه | قابل تنظیم |
| استفاده | اکستروژن آلومینیوم |
| موتور | سروو یا موتور معمولی |
| عملکردی | خودکار یا نیمه خودکار |
| تصفیه سطح | عملیات حرارتی |
| رنگ | سفارشی |
| اندازه استاندارد بیلت - قطر بیرونی | Φ120mm |
| اندازه استاندارد بیلت - طول | 150~550mm |
| نیروی اکستروژن دستگاه | 21Mpa 1000T(1100UST) |
| ابعاد حفره پایه قالب - قطر | Φ200mm |
| ابعاد حفره پایه قالب - عمق | H250mm |
| ابعاد تجهیزات - اندازه مکانیکی | L9500mm×W3200mm×H3900mm |
| ابعاد تجهیزات - وزن کلی | 53T |
| ابعاد تجهیزات - توان کل | 360KW (شامل بخاری سیلندر اکستروژن 1.5KW×15=22.5KW) |
| موتور - موتور اصلی | 110KW-6pole dual axis / موتور 2 sets 110KW-6pole dual axis / موتور 1 sets |
| پمپ هیدرولیک - پمپ روغن اصلی (آلمان Rexroth) | پمپ های متغیر A15VSO280 |
| پمپ هیدرولیک - پمپ کمکی (توکیو کیکی) | SQP43-60-38 2 sets |