| Nazwa marki: | Huanan |
| Numer modelu: | HN-1500T |
| MOQ: | 1 Pcs |
| Warunki płatności: | LC,T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 5pcs/ 2 Months |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Władza | Energia elektryczna |
| Wielkość | Dostosowywalne |
| Użycie | Wyrzucanie aluminium |
| Silnik | Silnik serwo lub zwykły |
| Funkcjonalne | Pozostałe maszyny |
| Obsługa powierzchni | Obróbka cieplna |
| Materiał | Wyroby stalowe |
| Kolor | Zindywidualizowane |
W sprawiePrasa do wytłaczania aluminium 1500 MTjest ciężką, przyjazną dla użytkownika maszyną zaprojektowaną do produkcji dużych i złożonychProfile aluminioweTo łączy silnesiła wytłaczania (1500 ton)Zastosowany jest w różnych branżach, w tym przemysłu motoryzacyjnego.Ekstruzje przemysłowe z aluminium.
| Standardowy rozmiar opaski - średnica zewnętrzna: | Φ152 mm |
| Standardowy rozmiar - długość: | 350-900 mm |
| Siła wytłaczania maszyny: | 25Mpa 1511T ((1662UST) |
| Wymiary jamy podstawy formy - średnica: | Φ350 mm |
| Wymiary jamy podstawy formy - Głębokość: | H360mm |
| Rozmiar mechaniczny: | L12800mm × W6658mm × H3929mm |
| Całkowita masa: | 105T |
| Całkowita moc: | 300 kW |
| Główna pompa oleju (marka Hilectro): | HP12981-G102W-R1P4 |
| Silnik chłodzenia płynem: | Hi200-110KW |
| Główna pompa oleju (Niemcy Rexroth): | Pompy zmienne A15VSO210 |
| Pompa pomocnicza (Tokyo Keiki): | SQP43-60-38 |
Nasza hydrauliczna maszyna do wytłaczania aluminium jest wszechstronna i stosowana w wielu branżach, w tym budownictwie, handlu przemysłowym, nowej energii i sektorach fotowoltaicznych.Profile aluminiowe produkowane przez naszą maszynę mają szeroki zakres zastosowań: