| نام تجاری: | Huanan |
| شماره مدل: | HN-1500T |
| مقدار تولیدی: | 1 Pcs |
| شرایط پرداخت: | LC,T/T |
| توانایی عرضه: | 5pcs/ 2 Months |
| ویژگی | مقدار |
|---|---|
| توان | انرژی الکتریکی |
| اندازه | قابل تنظیم |
| کاربرد | اکستروژن آلومینیوم |
| موتور | سروو یا موتور معمولی |
| عملکردی | خودکار یا نیمه خودکار |
| تصفیه سطح | عملیات حرارتی |
| جنس | فولاد فورج |
| رنگ | سفارشی |
دستگاه پرس اکستروژن آلومینیوم 1500MT یک دستگاه سنگین و کاربرپسند است که برای تولید انبوه پروفیل های آلومینیومی بزرگ و پیچیده طراحی شده است. این دستگاه، نیروی اکستروژن قوی (1500 تن متریک) را با عملکرد ساده ترکیب می کند و آن را برای صنایعی که به اکستروژن های آلومینیومی ساختاری، خودرویی و صنعتی نیاز دارند، ایده آل می سازد.
| اندازه استاندارد بیلت - قطر بیرونی: | Φ152mm |
| اندازه استاندارد بیلت - طول: | 350-900mm |
| نیروی اکستروژن دستگاه: | 25Mpa 1511T(1662UST) |
| ابعاد حفره پایه قالب - قطر: | Φ350mm |
| ابعاد حفره پایه قالب - عمق: | H360mm |
| اندازه مکانیکی: | L12800mm×W6658mm×H3929mm |
| وزن کلی: | 105T |
| توان کل: | 300KW |
| پمپ روغن اصلی (برند Hilectro): | HP12981-G102W-R1P4 |
| درایور خنک کننده مایع: | Hi200-110KW |
| پمپ روغن اصلی (آلمان Rexroth): | پمپ های متغیر A15VSO210 |
| پمپ کمکی (Tokyo Keiki): | SQP43-60-38 |
دستگاه اکستروژن آلومینیوم هیدرولیک ما همه کاره است و در صنایع مختلف از جمله ساخت و ساز، تجارت صنعتی، انرژی جدید و بخش های فتوولتائیک کاربرد دارد. پروفیل های آلومینیومی تولید شده توسط دستگاه ما طیف گسترده ای از کاربردها را دارند: