| Marka Adı: | Huanan |
| Model Numarası: | HN-2750T |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | $862200-$994200 |
| Ödeme Şartları: | LC,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 5 adet/ 2 ay |
| Güç | Elektrik enerjisi |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Kullanım | Alüminyum Ekstrüzyon |
| Motor | Servo veya sıradan motor |
| Fonksiyonel | Otomatik veya yarı otomatik |
| Yüzey İşlemi | Isıl işlem |
| Malzeme | Çelik Dövme |
| Renk | Özelleştirilmiş |
2700T alüminyum ekstrüzyon presi ağır hizmet tipi, yüksek verimli alüminyum profillerin büyük ölçekli üretimi için tasarlanmış bir makinedir inşaat, otomotiv, havacılık ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. 2700 ton ekstrüzyon kuvveti ile
| hassasiyet ve hızla işler. | Teknik Parametreler |
| Standart kütük boyutu (Dış çap) | Φ236mm |
| Standart kütük boyutu (Uzunluk) | 1150mm |
| Ana Piston | Φ1080mm |
| Makine ekstrüzyon kuvveti | 25Mpa (2515T) |
| Kalıp tabanı boşluğunun boyutları (Çap) | Φ480mm |
| Kalıp tabanı boşluğunun boyutları (Derinlik) | H480mm |
Yeni Enerji Sektörü