| نام تجاری: | Huanan |
| شماره مدل: | HN-2750t |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | $862200-$994200 |
| شرایط پرداخت: | LC،T/T |
| توانایی عرضه: | 5pcs/ 2 ماه |
| قدرت | انرژی برق |
| اندازه | قابل تنظیم |
| استفاده | اکستروژن آلومینیوم |
| موتور | موتور سرو یا معمولی |
| عملکردی | ماشین آلات اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک |
| درمان سطح | درمان حرارتی |
| مواد | جعل فولاد |
| رنگ | سفارشی |
درفشار 2700T آلومینیومیککار سنگین، کارایی بالاماشین برایتولید انبوه پروفایل های آلومینیومیاستفاده شده درساخت و ساز، خودرو، هوافضا و کاربردهای صنعتی. با۲۷۰۰ تن نیروی فشار، اين دستگاه تکه هاي بزرگ رو بهپروفایل های پیچیده و قویبا دقت و سرعت
| اندازه استاندارد بلیت (قطر بیرونی) | Φ236mm |
| اندازه استاندارد (طول) | 1150 میلی متر |
| پیستون اصلی | Φ1080mm |
| نیروی فشار ماشین | 25Mpa (2515T) |
| ابعاد حفره پایه قالب (قطر) | Φ480mm |
| ابعاد حفره پایه قالب (عمق) | H480mm |
| کل قدرت | ۸۵۰ کیلو وات |
پروفایل های آلومینیومی به طور گسترده ای در کاربردهای مختلف از جمله اجزای ساختاری، عناصر تزئینی و راه حل های ساختمانی صنعتی استفاده می شوند.ارائه عملکرد و نتایج عالی.