| Nazwa marki: | Huanan |
| Numer modelu: | HN-2750T |
| MOQ: | 1 sztuk |
| Ceny: | $862200-$994200 |
| Warunki płatności: | LC,T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 5pcs/ 2 miesiące |
| Władza | Energia elektryczna |
| Wielkość | Dostosowywalne |
| Użycie | Wyrzucanie aluminium |
| Silnik | Silnik serwo lub zwykły |
| Funkcjonalne | Pozostałe maszyny |
| Obsługa powierzchni | Obróbka cieplna |
| Materiał | Wyroby stalowe |
| Kolor | Zindywidualizowane |
W sprawiePrasa do wytłaczania aluminium 2700Tjestwydajność wysokamaszyna przeznaczona do:wielkoskalowa produkcja profili aluminiowychstosowane wzastosowania budowlane, motoryzacyjne, lotnicze i przemysłoweZ.2700 ton siły wytłaczania, przetwarza duże łupki wskomplikowane, wytrzymałe profileZ precyzją i szybkością.
| Standardowy rozmiar wnętrza (średnica zewnętrzna) | Φ236 mm |
| Standardowy rozmiar wnętrza (długość) | 1150 mm |
| Dźwignia główna | Φ1080 mm |
| Siła wytłaczania maszyny | 25Mpa (2515T) |
| Wymiary otworu podstawy formy (średnica) | Φ480 mm |
| Wymiary jamy podstawy formy (głębokość) | H480 mm |
| Całkowita moc | 850 kW |
Profile aluminiowe są szeroko wykorzystywane w różnych zastosowaniach, w tym w komponentach konstrukcyjnych, elementach dekoracyjnych i rozwiązaniach budowlanych przemysłowych,osiąganie doskonałych wyników.