| نام تجاری: | Huanan |
| شماره مدل: | HN-6000T |
| مقدار تولیدی: | 1 Pcs |
| شرایط پرداخت: | LC,T/T |
| توانایی عرضه: | 5pcs/ 3 Months |
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| قدرت | انرژی برق |
| اندازه | قابل تنظیم |
| استفاده | اکستروژن آلومینیوم |
| موتور | موتور سرو یا معمولی |
| عملکردی | ماشین آلات اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک |
| درمان سطح | درمان حرارتی |
| مواد | جعل فولاد |
| رنگ | سفارشی |
ماشین اکستروزن آلومینیوم 6000T یک تجهیزات صنعتی در مقیاس بزرگ است که عمدتاً برای اکستروزن بلیت های آلیاژ آلومینیوم تحت فشار بالا برای تولید لوله ها، میله ها،و پروفیل ها برای کاربردهای درهای ساختمان/درهای پنجره، حمل و نقل راه آهن، قطعات هوافضا و بیشتر.
| اندازه استاندارد بیلت (قطر بیرونی) | Φ381mm |
| اندازه استاندارد (طول) | 600 تا 1500 میلی متر |
| نیروی فشار ماشین | 63MN |
| اندازه قطر (قطر) | Φ900mm |
| اندازه نردبان (عمق) | H800mm |
| کل قدرت | 1500KW |
| پمپ اصلی روغن | پمپ های متغیر A4SO370/35 MPa |
| پمپ کمکی | SQP43-60-38 |
ماشین فشار آلومینیوم هیدرولیک ما به صنایع مختلف از جمله ساخت و ساز، تجارت صنعتی، انرژی جدید و بخش های فتوولتائیک خدمت می کند. پروفایل های آلومینیوم تولید شده برای:
برند هوانان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تجهیزات اکستروزن در چین است. بازخورد مشتریان نشان می دهد که طول عمر دستگاه معمولی بیش از 15 سال در شرایط عادی است.با بسیاری از تولید کنندگان آلومینیوم شناخته شده به عنوان مشتریان ما.
لطفا مشخصات محصول خود را و ابعاد طرح بخش پروفایل را ارائه دهید. مهندسان ما اندازه ماشین را برای نیازهای شما محاسبه و توصیه می کنند.
پس از ورود ماشین به کارخانه شما و زمانی که شرایط نصب برآورده می شود، ما تکنسین ها را برای نصب و آموزش اپراتور ارسال می کنیم.
زمان تحویل بسته به اندازه ماشین متفاوت است: 30 روز برای مدل های 600-1000MT ، 45-60 روز برای 1250-1800MT ، 180 روز برای 2000-3000MT و 6-12 ماه برای 3000MT + خطوط تولید کامل 3-10 ماه نیاز دارند.
ما پشتیبانی جامع از جمله مشاوره فنی، راه حل های تولید سفارشی، تولید کامل / کنترل کیفیت، اسناد حمل و نقل، نصب، آموزش،و نگهداری در طول عمر.