| Ονομασία μάρκας: | Huanan |
| Αριθμός μοντέλου: | HN-6000T |
| MOQ: | 1 Pcs |
| Όροι πληρωμής: | LC,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 5pcs/ 3 Months |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Δύναμη | Ηλεκτρική ενέργεια |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Χρήση | Εκτόξευση αλουμινίου |
| Μηχανή | Σερβοκινητήρας ή κανονικός κινητήρας |
| Λειτουργικό | Μηχανοκίνητο ή ημιαυτόματο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Θερμική επεξεργασία |
| Υλικό | Σιδηρουργική |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
Το μηχάνημα εξάντλησης αλουμινίου 6000T είναι ένας βιομηχανικός εξοπλισμός μεγάλης κλίμακας, που χρησιμοποιείται κυρίως για την εξάντληση δοχείων από κράμα αλουμινίου υπό υψηλή πίεση για την παραγωγή σωλήνων, ράβδων,και προφίλ για εφαρμογές σε πόρτες/παράθυρα κτιρίων, σιδηροδρομική διαμετακόμιση, αεροδιαστημικά εξαρτήματα, και πολλά άλλα.
| Τυποποιημένο μέγεθος μπουκαλιού (εξωτερική διάμετρος) | Φ381mm |
| Τυποποιημένο μέγεθος (μήκος) | 600-1500 χιλιοστά |
| Δύναμη εκτόξευσης μηχανής | 63MN |
| Διάμετρος ζεύξης (διάμετρο) | Φ900 mm |
| Μέγεθος ζευγαρώματος (Βάθος) | H800mm |
| Συνολική ισχύς | 1500 kW |
| Κεντρική αντλία πετρελαίου | Αλλακτικές αντλίες A4SO370/35 MPa |
| Βοηθητική αντλία | SQP43-60-38 |
Η υδραυλική μηχανή εκτόξευσης αλουμινίου μας εξυπηρετεί πολλαπλές βιομηχανίες, συμπεριλαμβανομένων των κατασκευών, του βιομηχανικού εμπορίου, της νέας ενέργειας και των φωτοβολταϊκών τομέων.
Η Huanan Brand είναι ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές εξοπλισμού εκτόξευσης της Κίνας.Με πολλούς γνωστούς κατασκευαστές αλουμινίου ως πελάτες μας.
Οι μηχανικοί μας θα υπολογίσουν και θα συστήσουν το βέλτιστο μέγεθος μηχανής για τις απαιτήσεις σας.
Με την άφιξη της μηχανής στην εγκατάστασή σας και όταν πληρούνται οι συνθήκες εγκατάστασης, αποστέλλουμε τεχνικούς για την εγκατάσταση και την εκπαίδευση των χειριστών.
Οι χρόνοι παράδοσης ποικίλλουν ανάλογα με το μέγεθος της μηχανής: 30 ημέρες για μοντέλα 600-1000MT, 45-60 ημέρες για 1250-1800MT, 180 ημέρες για 2000-3000MT και 6-12 μήνες για 3000MT +. Οι πλήρεις γραμμές παραγωγής απαιτούν 3-10 μήνες.
Προσφέρουμε ολοκληρωμένη υποστήριξη, συμπεριλαμβανομένης της τεχνικής διαβούλευσης, προσαρμοσμένες λύσεις παραγωγής, πλήρη κατασκευή / ποιοτικό έλεγχο, τα έγγραφα αποστολής, εγκατάσταση, εκπαίδευση,και διαρκής συντήρηση.