| Marka Adı: | Huanan |
| Model Numarası: | HN-1500T |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Şartları: | LC, T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 5 adet/ 2 ay |
Servo Enerji Tasarruflu Sürücülerle Alüminyum Ürünlerin İmalatı İçin En Çok Satan Hidrolik 1500T Alüminyum Profil Ekstrüderi
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Güç | Elektrik enerjisi |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Kullanım | Alüminyum Ekstrüzyon |
| Motor | Servo veya sıradan motor |
| Fonksiyonel | Otomatik veya yarı otomatik |
| Yüzey işlemi | Isıl işlem |
| Malzeme | Çelik Dövme |
| Renk | Özelleştirilmiş |
1500MT alüminyum ekstrüzyon presi, büyük ve karmaşık alüminyum profillerin yüksek hacimli üretimi için tasarlanmış, kullanıcı dostu, ağır hizmet tipi bir makinedir. Güçlü ekstrüzyon kuvvetini (1500 metrik ton) basitleştirilmiş çalışma ile birleştirerek yapısal, otomotiv ve endüstriyel alüminyum ekstrüzyonları gerektiren endüstriler için ideal hale getirir.
| Parametre | Değer |
|---|---|
| Standart Kütük Boyutu - Dış çap | Φ152mm |
| Standart Kütük Boyutu - Uzunluk | 350-900mm |
| Makine ekstrüzyon kuvveti | 25Mpa 1511T(1662UST) |
| Kalıp tabanı boşluğunun boyutları - Çap | Φ350mm |
| Kalıp tabanı boşluğunun boyutları - Derinlik | H360mm |
| Ekipman boyutu - Mekanik boyut | U12800mm×G6658mm×Y3929mm |
| Ekipman boyutu - Toplam ağırlık | 105T |
| Ekipman boyutu - Toplam Güç | 300KW |
| Motor - Ana yağ pompası (Hilectro markası) | HP12981-G102W-R1P4 |
| Motor - Sıvı soğutma sürücüsü | Hi200-110KW |
| Hidrolik pompa - Ana yağ pompası (Almanya Rexroth) | A15VSO210 değişken pompalar |
| Hidrolik pompa - Yardımcı pompa (Tokyo Keiki) | SQP43-60-38 |
Hidrolik alüminyum ekstrüzyon makinemiz, inşaat, endüstriyel ticaret, yeni enerji ve fotovoltaik sektörleri dahil olmak üzere birçok sektöre hizmet vermektedir. Üretilen alüminyum profillerin çeşitli uygulamaları vardır:
Huanan Markası, Çin'deki ekstrüzyon üreticileri için en iyi ekipmanlardan biridir. Müşteri geri bildirimlerine göre, makinenin ömrü normal koşullarda genellikle 15 yılı aşmaktadır. Birçok tanınmış alüminyum üreticisi memnun müşterilerimizdir.
Lütfen ürünleriniz ve profil kesit çizim boyutlarınız hakkında ayrıntılar sağlayın. Gereksinimleriniz için en uygun makine boyutunu hesaplayıp önereceğiz.
Makine tesisinize ulaştığında ve kurulum koşulları sağlandığında, yerinde kurulum ve operatör eğitimi için teknisyenler göndereceğiz.
Teslim süreleri değişir: 600-1000MT makineler için 30 gün, 1250-1800MT için 45-60 gün, 2000-3000MT için 180 gün ve 3000MT'nin üzerindeki makineler için 6-12 ay. Komple üretim hatları 3-10 ay gerektirir.
Huanan, teknik danışmanlık, özelleştirilmiş üretim önerileri, tasarımdan sevkiyata kadar uçtan uca hizmetler ve kurulum, eğitim ve bakım ile ömür boyu destek dahil olmak üzere kapsamlı destek sağlar.