| Marka Adı: | Huanan |
| Model Numarası: | HN-2750T |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | $862200-$994200 |
| Ödeme Şartları: | LC, T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 5 adet/ 2 ay |
| Güç | Elektrik enerjisi |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Kullanımı | Alüminyum Ekstrüzyon |
| Motor | Servo veya sıradan motor |
| Fonksiyonel | Otomatik veya yarı otomatik |
| Yüzey işlemi | Isı işleme |
| Malzeme | Çelik Kalıbı |
| Renk | Özel |
Bu2750T alüminyum ekstrüzyon presleribirAğır görevli, yüksek verimlilikiçin tasarlanmış bir makineAlüminyum profillerin büyük ölçekli üretimiiçinde kullanılırİnşaat, otomotiv, havacılık ve endüstriyel uygulamalar.2700 ton ekstrüzyon gücü, büyük kutuları işliyor.karmaşık, yüksek dayanıklılık profilleriHız ve hassasiyet.
| Standart kutu boyutu (dış çapı) | Φ236mm |
| Standart kutu boyutu (Uzunluk) | 1150 mm |
| Ana piston | Φ1080mm |
| Makine ekstrüzyon gücü | 26Mpa (2700T) |
| Kalıp tabanı boşluğunun boyutları (diametre) | Φ480mm |
| Kalıp tabanı boşluğunun boyutları (Derinlik) | H480mm |
| Toplam Güç | 850KW |
Alüminyum profilleri, yapısal bileşenler, dekoratif elemanlar ve endüstriyel bina çözümleri de dahil olmak üzere çeşitli uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır.Mükemmel performans ve sonuçlar sağlamak.